Hüppa postitusse

M: Suzuki GSX-R


kurikristjan

Soovitatud postitused

Pakuks oma ratast siia ka müüki, ehk mõni otsib midagi, millega huligaanitseda. :)

 

Pilte vaatab siit: http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2111125

 

Tegemist on 93. aasta GSX-R750-ga, millel peal kergelt näpitud 1100-ne mootor. Muu olulisem on ratta juures eelmiseks kevadeks ka üle käidud - supportid korrastatud, uued piduriklotsid, uued laagrid veermikus, esiamordis uued simmerid ja õli, uus aku, uued peeglid. Raam ja veljed klaaskuulis puhtaks lastud ja värvitud; plastiring samuti värvitud möödunud suvel. Raha on kulutatud, aga ei saa väita, et kõik oleks perfektne - aga seda tõsine huviline uurib juba ise lähemalt. Sõitmist miski otseselt ei sega. ;)

 

Olulisemad modifikatsioonid on niisugused:

- Silindrid puuritud +2,5mm, töömaht 1146 cm3
- Plokikaas lihvitud, põlemiskambreid muudetud, kanalid porditud, suuremad klapid (kaas on pärit endise Inglise külgkorvisõitja mootorilt)
- Originaal süütepoolid asendatud uue GSX-R "coil on plug" tüüpi piipudega
- Otsast lõpuni Akrapovic väljalase (praeguseks juba veits rariteetne ja hinnas kaup)
- Hüdrosidur vahetatud trossajami vastu kasutades GSX-R 750 osi
- Õliradiaator eemaldatud, paigaldatud GSX-R750 õli/vesi soojusvaheti
- Kõik sidurikettad uued (sõitnud ~2000 km)
- Lukuvaba, keeratav paagikork
- Rayrotec jäigad jalarauad
- Yamaha R1 4XV gaasirull (originaalist lühem gaasikäik).

 

Mina olen eelmisest kevadest saati, kui ratta sõitma sain, liigelnud sellega u. 4000 km, millest kuskil neljandik on sõidetud kardirajal.

Paraku pole väga resursse, et mööda radasid ringi kolada ja tänavasõiduks jääb enesevalitsusest puudu, seega minema ta peaks... soovitavalt väärilise omaniku kätte. :D

 

Hinda küsin hetkel 1700 ja sellest enam eriti miskit kaubelda ei ole, kahjumis olen nii või teisiti. Eks ratas seistes leiba ei küsi, kuid kiusatus jääb ja nukker teda garaazis niisama vaadata ka... Selles suhtes annab alati ka mingi muu kokkulepe teha, nt. mul on vaja odavat talveautot + pisike cash või mida iganes...:rolleyes:

 

Asun Põltsamaal, telefon 53858447

 

75444717.jpg

 

Muudetud , muutis kurikristjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus