Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

jaan320i

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    197
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis jaan320i postitas

  1. laadimine korras? kui aku tuld viskab siis ehk genekas laeb üle ja see põletabki kaitset läbi. mul vw-enil põlesid esitulepirnid ja mitu kaitset mitu korda läbi ja hiljem uurima hakates mis jama oli siis selgus et genekas laadis 16,9 voldi pealt ja kohati viskas 19V.

  2. võin lisa informatsiooniks öelda et tean omanikku ja uurinud ja puurinud seda autot natuke. pole siiani oma silmaga näinud mitte ühtegi nii korrliku kerega touringut nagu see on. küljed ja kapott on õnneks üle kleebitud mitte värvitud. mootor on isendil hea vaikne. ja sisu on ka autol üllatavalt heas olukorras.

    võta kui up-i

  3. probleem siis selline et kas keegi siit foorumist võiks tulla ja aidata mind 2,3liitrise mootorijuhtmestikuga natuke. nimelt on probleem mootori pistikus. vanal 2liitrisel oli kaitsmeploki juures üks suur ümar pistik aga 2.3liitirsel on selle asemel vist ainult üks risküliku kujuline pistik. on veel mõningaid erinevusi ja oleks väga tänulik inimesele kes viitsiks tulla koha peale ja näidata kuidas toimetama peaksin vms.

    ise olen tegelen autoga tallinnas männikul ja minu kahjuks elektriosa autost on minu jaoks suht täielik null.

    asjaga suht kiire niiet oleks hea kui keegi tuleks juba see nädalavahetus või ennem.

    hea oleks kui asjatundja helistaks 56124868

    ette tänades JR

    Müüdud

    mine ütle mõnele sakslasele see sõna ja vaata mis ta sulle selle peale vastu ütleb :D

    pole küll otsetõlkes aga häälduselt on sama mis saksa keeles t**a :D

  4. vahetada 1987 aasta golf 2 ükskõik missugguse mootoriga e30 vastu. Ülevaatus kuni 2012 märts, kindlustus oli vist detsembrini.

    KERE: luukpära

    VÄRV: valge

    UKSI: 4

    VEOSKEEM: esivedu

    MOOTOR: 1,3liitirne 40kw

    SISU: ise polsterdatud tagaakna laud ja uksepolstrid

    autost endast siis nii palju et ise ostsin ta augusti keskel ja selle aja jooksul olen ära vahetanud õli koos filtriga, käigukasti õli kontrollitud, rihm eelmise omaniku poolt vahetatud koos veepumbaga, septembri alguses vahetasin ära kõik mootoripadjad,sillatala, ühe komplektse õõtshoova, eest parempoolse õõtsa ¹arniiri ja tagumise õõtsapuksi, tagumised pidurisilindrid ja piduritorud koos voolikutega, tagumised rattalaagrid, uued piduriklotsid ees kui ka taga, all on kasutatud sportvedrud 60mm madaldusega ja korrlikud amordid.

    tagatuled on toonitud ja ees jetta esituled millesse on paigaldatud power-led parktulepirnid ja sõidutuledesse on paigaldatud osram cool blue pirnid.

    kaasa saab supaka koos võimuga!!(heli korralik)

    vigadest nii palju et tagasilla puksid tuleks ära vahetada, sumpsi tuleks vaadata kuna natuke pläriseb, veovõlli otsakummid tuleks ennem talve välja vahetada kuna on natuke mõrased ja arvatavasti lähevad talve jooksul puruks. vasaka esitiib tuleks välja vahetada kuna juhtus väike avarii ja tiivaots on natuke kortsus(piltidelt näha).

    PILDID: http://fotoalbum.ee/photos/zaz222/90268719 tegu vanade piltidega niiet auto välimus natuke teistsugune.

    ASUKOHT: TALLINN Pääsküla.

    KONTAKT: ps või siis tel. 56786244

    vahetatava e30 kriteeriumid oleks siis sellised, et kere ei tohi väga läbi olla, hea oleks kui omaks ülevaatust, peab omal jõul liikuma, dokumentidega ei tohi mingeid jamasid olla, võiks asuda tallinnas või siis harjumaal. eriti hea variant oleks kui keegi pakuks touringut!!

  5. ehk siis kui tahta e30-et mootori osa poolest paremaks saada siis olekski kõige mõistlikum see sama m30 mootor. ja kõik asjad jäävad normaalseks kui autole lisada korralikud coilid ja korrlikud rehvid, natuke tugevam differ jms.

    kui sain valesti aru siis keegi võib parandada mu juttu.

  6. no selliste asjadeni ma ei lange et hakkaksin oma autole mingeid liivakotikesi jne peale toppima. no seda tuleb niikuinii arvestada isegi tavalise 2,5liitrisega, et kui tahta ringi peal sõita siis peab natuke vedrustuse, rehvide jms kallal vaeva nägema. aga ma mõtlesin pigem seda et kas seda m30-et on üldse pointi sinna toppida või on mingi parem lahendus asjale.ise mõtlesin pikka aega uueamtüübi 2,8liitrisele aga neid ei liigu eriti.

  7. mind huvitaks pigem see et kuidas selline raske mootor e30-ne juhitavust muudab? kui see mootor sinna istutada kas siis auto jääbki ainult driftimiseks? selle mootoriga peaks idee poolest ju kaalujaotus suht paigast ära minema. äkki keegi räägiks siis auto käitumisest ka peale selle mootori paigaldamist, et saaks parema ettekujutuse mis juhtuma hakkab kui sellise asja enda e30nele ka peale topiks. või äkki keegi oskab soovitada mingit muud mootorit mis oleks etem. selles mõttes, et juhitavus jääks alles aga käiks paremini edasi kui 2,5 liitrised.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus