Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

jaan320i

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    197
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis jaan320i postitas

  1. Eelmine aasta sai ka arkiga võideldud mootorivahetuse teemal(panin ladale bmw 1,8l mootori vahele) ja oi kui sealt tuli mingit hala ja vingu alguses vastu. Ala et miks sa ikka tahad nii teha ja tegelikkuses pole ju vajadust jne.. Jebisin oma 4 kuud kuni lõpuks ei viitsinud enam ja lasin oma juristil neile kirjutada, peale seda hakkas asi liikuma😁. Ja mootori tähistest jne pole neil halli aimugi.. Ma ütlesin lihtsalt neile, et selline mootor on ja kui ette käisin näitamas, tehti suured silmad ainult, kui kapoti lahti tegin. Ütlesin neile et tegu 1,6l mootoriga ja läks passi kirja täpselt selle järgi mida mina neile väitsin. Ei tehtud ühtki pilti mitte midagi. Samahästi oleks võinud sinna 2,8 vahele panna ja öelda, et see 1,6😂 teoorias on nad küll jube targad küsima ja jaurama aga kui reaalselt kohapeale lähed ei saa nad vist enamus ajast ise ka aru mida nad vaatama ja kontrollima peavad. 

    • Meeldib 1
    • Haha 1
  2. Okei. Küsimus lihtsalt tekkis sellest, et mul seisab kaks blank mootorit ilma kolledeta. Ja kummalgi pole karteripõhja ega õlivõtturit küljes. Ja väidetavalt neist üks e30 pealt ja teine e36 pealt. Aga huvitaks kumb neist on kumb. Ja kas neil raua osas on üldse mingit vahet, vói tuleb lisa 3kw puhtalt pihustite ja aju seadistuse pealt.

  3. Müüa e30nest pärit Bavaria C makk. Hetkel autos sees ja töötab ilusti. Sageduse displei valgustus on ära kustunud, kuid usun et seda saab kergesti korda teha. Asub Tallinnas Männikul või Mustamäel.

    Hinda sooviksin 25euri, kuna neid ei liigu enam eriti.

    Kontaktiks 56898687. Foorumisse väga tihti ei satu, seega mõistlikum oleks helistada.

     

     

    JR

    DSC_0159.JPG

    DSC_0161.JPG

  4. teema jällegi aktiivne...mõtlesin pikalt ja kaalusin oma rahaliste seisude üle, ning otsustasin lõppude lõpuks auto sõitma ja korrilkult kokku panna!

    seega toredad ja abivalmis foorumlased, kui teil kellegi oleks aega korraks mõni päev männikult l'bi põigata ja minu auto kõrval oma auto kapoti avama siis oleksin väga tänulik!

     

     

    JR

  5. ei midagi erilist ei ole millega hakkama ei saa aga lihtsalt tahaks võrrelda ja vaadata kas kõik juhtmete kinnitused ja asjad on ikka õigesti jne. kui linna satud siis võid mulle teada anda.

  6. selilne küsimus siis foorumirahvale, et kas mõni 323-e omanik viitsiks minu juurde männikule korra sõita oma autoga? tahaks lihtsalt vaadata mis moodi kapoti all asjad paiknema peaksid.



    jään ootama vastuseid või kõnesid 323-e omanikelt


    nr 56898687

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus