Hüppa postitusse

erxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    554
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis erxx postitas

  1. erxx

    Kellabloki remont

    Kui sama spido tootja ja plaat samasugune siis ikka sobib.
  2. Rohelistele autodele lihtsalt pole huvilisi must oleks ammu müüdud.
  3. erxx

    2.4td ei käivitu

    Starterist ükski M21 ega M51 ilma eelsüüteta naljalt käima ei lähe. Aga kuna vedasid, siis kahtlane. Kindluse mõttes kütte võib ja otse peale lasta aga ikkagi tasub see kesklukk üle vaadata. Et ei oleks mingeid süüteluku juhtmeid sealt keskluku moodulist läbi jooksmas. Eriti kui puldist kesklukk. Omal 3 autol aftermarket alarm ära koolenud nii, et startkill ainult jahe ja kesklukk töötab.
  4. Mis kasu happekrundist epo peal on? Happekas oli varem ikka haljale plekile mõeldud metalliga reageerimiseks. Epo peal täiesti kasutu.
  5. Aga Tiidu küsimusele, happekrunt läks epo peale?
  6. Katsetamiseks mõistlikum juba M51 peale panna. 2.4 kaanel pidid olema väljalaske kanalid liialt väiksed, mis tõttu kuumeneb kaas väga kiiresti ja nii nad p***e lähevadki. M51 pidi olema hingavam, ilmselt ka odavam juba. Mitu komplektset mootorit 100 eest saanud. Ja 2.4d kolvid erinevad ka 2.4td omadest minu mäletamise järgi.
  7. erxx

    E30-le 2.5 tds?

    Krt, ma ei saa aru mis kepp kõigil selle piduri vaakumvõimendiga on Ise kasutasin E36 325td käpad ja E34 525i 141kw 91a. patju ja pole mingit probleemi. Ei käi kuskilt pihta, kui karteri jahutusribid lati juurest ära lõigata. Peab vist ühele autole kollektori peale ära viskama, mis läks samade patjade otsa, saab näha mis seal saab. Niisiis pilt ka, E36 325td käpad ja E34 525i 141kw 91a. padjad ja jääb alu kolle nii. Padjad tuleb panna nn valedesse aukudesse.
  8. erxx

    Ei jää käima 🤔

    Pihustilatis sodi? Rõhuregulaator kütuserõhku hoiab? Vaakum lekked?
  9. erxx

    Kojmehed

    Kust sa seda üldse välja ajad? Salongi puhuri kaane alt ikka?
  10. Pole vaja tulla kui ei meeldi..
  11. Mina lähen reedel. Hakkan küll Tartust sõitma aga teen Elva lähedal maakodus väikse vahepeatuse. Kel koos kulgemise soov, siis võib mingi kogunemise orgunnida nt Elva kanti.
  12. erxx

    Getrag 240

    Võib panna, midagi ei juhtu, lihtsalt kast ise pole nii tugev nagu 260. Ja kui eelnevalt 260 oli all, siis tuleb arvestada, et hoovastik ja kardaan ei sobi. Küllalt neid 2.5 pille millel 240 otsas.
  13. erxx

    E30-le 2.5 tds?

    Karteril jahutusribid lõikasid maha? Et vastu latti ei käiks need. Ei mäleta peast, kas E36 käpad sai valedesse aukudesse ka panna, aga turbo poolne käpp ei jää kindlasti vanadesse aukudesse.
  14. Kindalaekas, üleval katte all.
  15. Seda muidugi, aga kui pilti vaadata ja siis lugeda, et esitiiva alumised otsad on korras, siis tekib kahtlus mida üldse korralikuks peetakse. Pildilt näha, et mingi soperdis juba juhipoolsel esitiiva all otsas. Seni kuni amordi kannud ja katus sirge on, seni kõlbab kõik taastamiseks.
  16. Kere kõva ju Pahtel püsib küljes... veel.
  17. Üritus oli ka see aasta super Kiitus Kerdile, et taaskord korraldada viitsis. Olen kõik 4 aastat Oorel kohal olnud ja seekord oli asi ikka väga vinge, esimese aasta 14-16 autot vs selle aasta 51. Seltskond oli meeldiv ja ilmaga see aasta läks väga hästi. See aasta ei suutnud enam vastu panna Kaidoga ratta ringi laskmisele Aga noh, rullnokad nagu me oleme, öine piirajapidu teiste poolt ka välja vabandatav ei ole Jään ootama järgmist aastat
  18. erxx

    suunad kadunud

    Ohutulede lülitist käib suunatulede töö läbi. Olen 2 korda puutunud kokku, et suunatuled ei tööta korralikult ja teise ohutulede lülitiga hakkab tööle.
  19. erxx

    O: Kesklukumoodul

    Sooviks osta kesklukumoodulit. Tootekood 61.31-1380302 Pakkumised postkasti või 56618830 Välja näeb selline:
  20. erxx

    2016. AASTA KALENDER

    Tegin ka ülekande ja jään ootama.
  21. Mulle tundub või need küljeplastikud lainetavadki kohutavalt?
  22. erxx

    O: Tahhomeetri anduri

    Infost ei piisa. Mida pead tahhomeetri anduriks?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus