Hüppa postitusse

rebazz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    11
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis rebazz postitas

  1. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Õli ei võta nagu pudel... Aga kui surved ära mõõdan siis annan teada ja ehk siis midagi võimalik arvata...... Aga tänud kõigile kes vastata said .... Ja arvan et teema võib lukku panna
  2. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Aga kas varjant võib ka selline olla, et surved erinevad ja selle pärast võtab palju kütet... Täna linna sõites oli koguaeg must lont tagant väljas Isegi rahulikult sõites. Või siis tõesti pihustid kusevad.... Eks peab seisma panema hetkeks, palgapäeva ära ootama ja siis ole näha mis stendis näitab. Ülevaatus tuleb ka peale aga selle suitsuga sealt läbi ei saa..
  3. rebazz

    Head muusikat autosse :)

    Sammuti e30 esindatud ja väga viisakalt
  4. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Ja millest võiks alustada nt? Kuna mootor ise tundus suht tihe kui pringi käsitsi ajasin et märke paika saada... Pole muidugi kontrollida saanud ei ole ühtegi tuttavat kellel kell olemas oleks
  5. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Nii siis me jõuame siiski järeldusele et mul pump kutu...
  6. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Ja vana pump nagu töötab küll. Kuna käivitub normaalselt ja värki... Aga kui seda kaant kopsida siis pööre läheb madalaks ja sureb välja või siis ei jõua sõita enam
  7. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Ei panud 15 paaki ja valmis... Ikka paak silmini täis ja otomeeter nulli. kui paak tühi siis jälle täis siis saab välja arvutada.... Ja ei leki miskit kuskil... Ja nüüd selline küsimus et kas tal peab olema õhulugeja kuskil? Minu omal on koonusfilter ja õhulugejat ei ole kuskil näha olnud
  8. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Ja nagu ma siis aru saan siis ei ole mitte midagi muud teha kui ainult uus pump peale panna mis ei ole näpitud jah?
  9. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Hmm... Pööret on tühikäigul ca 800. algul oli umbes 1000 kui tõin ta. Ja hammaslihm oli ka pumba pealt vale panin need paika ja siis hakkas nagu vähem võtma. Aga mineku kohta nuriseda ei saa. Kui proovisin siis parklas sai teisega ja kolmandaga ratta ringi:D
  10. rebazz

    bmw 324 td kütuse probleem

    Nii palju kui ma teada sain eelmise omaniku käest siis nad olid pumpa peale keeranud... Muidu on elektrooniline pump Nii palju kui ma teada sain siis on pumpa peale keeratud... Ja muidu on elektrooniline pump peal
  11. Tervist! Sai soetatud endale 2.4td 85kw 87 a. Ja minul selline probleem, et võtab liiga palju kütust. Koguaeg on must suits järel ja viimane kontroll võtab ligi 15 l/100km... Äkki siin targemaid inimesi ja oskavad aidata... Pole nagu väga pensuka inimene et ei tahaks uut mootorit peale panna... Ette tänades Taivo.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus