Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi veel on siin foorumis nina laksuga autot teinud üles ? sooviks pilte näha kuidas mida tehti. Ise ikka kipun sedasi plaanima, et vajan teist rulli nina alates esiklaasi juurest siis.
  2. ///Mario

    E30 pildid internetist.

    Päris huvitav isegi on sellest mingi teema ka kuskil kodulehel ?
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Peaasi, et niiskust ei oleks
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No ok läbi vedru toetus talla ikka suruvad need vedrud lõpuks. Siimul oli üks varuosa rull selline kus vedrud olid läbi surunud talast.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    kõvamees olla tahan tellin uued talad
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Seda nüüd jh pigem pean oma kuudiga hakkama saama. varsti varsti on vedru toas Ja keevitus koht pole ka e-mailile vastanud.
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oleks aint raha ! http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-318i-kleinberghofen/185498125.html?lang=en&pageNumber=5&__lp=135&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C75%2C10%2C76%2C11%2C12%2C13%2C14%2C77%2C15%2C56%2C78%2C72&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1985-01-01&maxFirstRegistrationDate=1994-12-31&negativeFeatures=EXPORT
  8. ///Mario

    Soojendus puhub kylma

    ??????????? Kuidas regullimine käib siis täpsemalt ?kas puhuri juurest ? salongist ?
  9. ///Mario

    tahomeeter ei tööta

    mis autoga tegu ? oled proovinud muud spido plokki.
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kunot asus kuskil kadaka tee ääres ? kus kohast tema kontakti leida võib ? kuigi tegu on citröeon xsaraga
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hea nali :D Aga kas keegi oskab soovitada head automaat kasti remondi kohta ?
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nii rajutat strut bari pole mul ka vaja nagu kastuja turbiinil Pole nii julm relv minu auto
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kus kohast saaks hea hinnaga strutbari ?
  14. ///Mario

    Soojendus puhub kylma

    Kas sellest regulitakse suurt klappi ?
  15. ///Mario

    Kas raadio on lukus?

    Esimesi neli nr tuleb toksida Näiteks kui kood on 1499 siis nr1 vajutad 1 kord. Nr2 vajutad 4 korda. Nr3 vajutad 9 korda ja nr4 vajutad 9 korda ja siis paremale nool.
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    päris suvaline potekas ka ei käi nendel motodel mingi vahemikuga on vaja
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Olen nõus selle orginaal nupuga. Peaksin ka ise ükspäev kätte võtma ja selle nupu suutma omale aretada. Valgustusega tekib prob, kuna pead uue aluse ehitama kuhu kinnitub fordi niiöelda potekas.
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Et otsin/teen valmis ? samas jh kes oskab peale panna siis pole prob. Aga võin ise ka peale panna mingi teenus tasu eest. Tulede juures tuleb otsad ikka ilusti kokku joota jne. Mina ise võtsin toite EL motodele samast kohast kus nupp on ehk siis hammustasin armatuuri valgustuse vahele.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No kui saan ilusti nüüd jubinad kokku aetud siis võiksin paari masinal alustuseks ära teha. Üritan siis ise vajalikud jupid leida ja siis need auto külge pookida. Ehk siis EL motod, regullnupp, ja vajamineva pikkusega kaablit. Kuigi tobe seis on see, et mis summa eest keegi on nõus ? jupid kokku võivad keskmiselt minna maksma 30€ + siis tunnid mis võtavad mul aega.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil on huvi EL juhitavate lähitulede vastu ?? Kuna võiksin abiks olla ja ära teha
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil on head tutvust mingis pleki väänamis tehases ? mul oleks vaja parapet plekki
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm siis võib isegi ähk osta kui rahakott oleks suurema täitega
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ei tea kui praktiline selline asi on http://www.osta.ee/uus-universaalne-mootoriploki-eelsoojendi-40627931.html
  24. ///Mario

    Soojendus puhub kylma

    Selge siis. nüüd on nv natuke nokistemis tööd ka. Ehk siis mul jääb ka mingi nõme vahe sisse klapile ja sealt see külm tuleb. Aga piisab aint kui makk eest ja saan juba regull asjale ligi ? Kui natuke mõleda siis ei pea venti eest võtma. Katsetab töötamise ajal kas hakkab lõpuks sooja tulema jh kõik ma arvan.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus