Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. MairoG kui vihma hakkab sadama siis se on sinu süü 8) 8) siis ma tulen sinu juurde ja viskan ämbriga vett :twisted:
  2. ai kurjam minu viga :? ja lisan juurde et siis oli ka veel 1 väga kena hall sedaan
  3. kui ei eksi siis 7 masinat 2 kabriot 2kupeed 2 touringut ja üks e36 touring 8)
  4. ei usu et kruisi teeb saaks lihtsalt kokku 8)
  5. ma võin kohale jalutada 8) kui juhuslikult vihma ei saja
  6. kas suuremates mõõtudes pilte pole kuna paar üksikut sobivad üli hästi arvuti dp pildiks
  7. Aga siis hakkaks arutama suvest, et nagunii augustis tehakse töölt puhkused jne et siis sätiks selleks ajaks ühe väga suure kogunemise ja mõnusalt grilli jne, mingid mängud jne 8) et ma teeks siis uue teema selle kohta :wink:
  8. panen siis õhe hea pildid üles kus on kõik autot rivis ilusti pildid sain siis eix22 käest :wink: 8)
  9. minu meelest tuli se ilusti välja 8) välja arvatud se et linnas valgusfoori eraldasid masinaid aga sellegi poolest ootasid esimesed kas või rohelise foori taga :wink: aga se oli ikka väga ilus vaate pilt kui kuskil kurvilisel teel olid siis vaadata seda rivi endast tagapool 8) 8)
  10. Heh said ka kohal oldud sõidetud kaasas ja parklastes juttu räägitud 8) üritus mis nüüd tuli ilusti välja 18 autot ikkagi et järgmine kordki võib teha ja siis teeb ikka tõsise GRILL õhtu kuskil kesk eestis, et kõik kes saavad tuleksid kohale jne 8) ander: ka mina ei teadnud eriti palju rahvast rääkides sai kõigiga sõbraks ja tuttavaks :wink: aga õhtu eest 10+ 10++ turbocabriole show eest :wink: NB pildistaja, soov oleks saada varsti pilte näha :wink: palun link üles panna
  11. RAHVAS ärge unustage 11.mai kell 19:00 A Le Coq areenal väike kogunemine : : 8)
  12. AchtungAchtung :ÄRGE UNUSTAGE ET 11 MAI KOGUNEMINE A Le Coq areenal kell 19:00 palun tulla kõigil kelle võimalik, võiks saada vähemlat 10 E30 autot kokku ja siis hiljem väike kruis 8) kaasa võtta hea tuju ja abivalmis sõnad
  13. aga las siis keegi hõikab nüüd hästi kõvasti ja valjult et 11.mai kogunemine A le coq areenal 8) kell 19:00........ kaasa võtta hea meel, mõnus jutt ja abi valmis sõnad :wink:
  14. aga teeb nii et rahvas hakkab umbes peale 19:00 kohale vaimuma, olnueb kus kohas kokku saadakse jne. ja loosige inimene välja kes teeb nimekirja 8)
  15. aga teeks siis järgmine nädal kui ilm lubab 8)
  16. palju jõudu ja jaksu ehitamisel, peaasi et tööhimu otsa ei sa 8) sellest tuleb ikka väga korralik masin :wink: (tahaks ise ka sedasi lammutada ja kokku panna )
  17. sai ka oldud kohal ja väga hea õhtu 8) neid kevad kuulutajaid oli isegi rohkem mõned biked lasid ka ringi seal :twisted: :twisted: ag siis järgmise korrani :wink:
  18. hmm mõte tekkis selles et tulemas on aprilli kuu ja no teeks ühe kogunemise siis, ja äkki teeks ka ühe bowlingu mängu, aint siis kui kõigil on olnud palgapäev ja kui keegi sellise plaaniga nõus on?? pole nägu olnud nüüd pisikesi kokku saamisi, et saaks arutada järjekordselt omavahel 8)
  19. nii tegin siis kasutaja foto24 et saaksin siis näidata oma tegevusi BMW-ga kuna ma arvan et paljudel ei ole orkutit ja arvestasin sellega et tegin kasutaja sinna kus kõik näha saavad 8) http://www.foto24.ee/album/43924
  20. no jh teil peab õue ka varsti suuremaks tegema nagunii kui kellegi sünna tuleb teil siis tuleb punane ka siis
  21. väga hea idee 8) piljardi turniire võiks isegi teha siis omavahel
  22. no mina ei sa konisi amha loopida ja pudeleid maha jätta kuna ei tarvita kumbagi 8)
  23. ma olin suht unine ei jõudnud jälgida enam :oops: mõtteid oli nii palju
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus