Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. heh e30 puhul on se suht tavaline et auto nata käest ja keegi hakkab seda tegema 8)
  2. 8) 8) mis te tahate terve laagri makseti juures parkla autodest üle uputada mulle se meeldib
  3. üks hea ja ilus pilt pikast rivist, (üritus kus oli koos 18 autot) 8) 8)
  4. et kui on palju tulijaid ja osavõtjaid siis võiks keegi võtta kaasa fotokad ja videokaamerad, et saaks pilte teha palju ja hea video kokku monteerida ja hea muusika taustaks panna 8) 8) kahjuks endal pole kumbagi aparaati olemas :oops:
  5. no eelmine kord oli ka teisi autosi kohal (kui 18 masinat kokku saadi)
  6. se ka hea idee 8) kui saaks kuupäeva täitsa paika siis paneks paika kindla koha.
  7. aga mis kuupäeva kokku lepib siis 10 või siis 12.okt
  8. üks väike prob tekib sellega :? linnas sees olevad valgusfoorid 8) :? :?
  9. no siis võib arutada ka nv teemat kas siis 10.okt aga siis peaks kindlaks tegema kes kus kohast tuleb siis saab ka ära arutada millal teeb aga võiks arvestada sellega et kõigil oleks palgapäev ära olnud et rahad olemas oleks kruisimiseks 8)
  10. võiks siis kokku saada üle 20 auto jne veel asjalikum oleks se et kuskile hiljem sõita sinna kus rahvas näeks autosi 8) 8) hetkel kellele ei istu kella aeg on võimalik niuhutada ma arvan kuna se teema on värske aga kuupäeva küll muuta ei tahaks :wink: veel parem oleks se et kellel võimalik siis võiks ka jutukaga liituda kuna siis saab koos arutada mis teha annab
  11. no se ongi hea kuna siis saab plaanid ette ära teha ja siis kõik vähemalt teavad et on tulekul midagi sellist ja paljudel on masinad laiali jne
  12. just minu mõte et ka vaatasin kalendrit ja 12 okt tundub hea kuupäev aga kas ka teistele se sobib 8) et võiks saada hea suure arvu autosi kokku
  13. aga kas keegi on ka sellel mõelnud et ennem talve se suur kogunemine ära teha kuna talvel kabriod ei liigu eriti 8) kas teeb ikkagi siis A Le Coq areena parklas kogunemise ja lepiks kindla kuupäeva kokku kuna suht varsti varsti talv käes :?
  14. ja mitte vähe aga se oli linnas sees "rahulik" sõit, maanteel võib se veel vingem olla 8) 8) 2,5 r6 the best
  15. aga teeks mida suuremat ennem talve nagu meil ühekorra õnnestus 8) et lepiks mingi kindla kuu ja päeva kokku :oops:
  16. jep varsti on huvitav neid kommentaare lugeda jne, mis on reporteri kodukal või kus seda videot veel näha võib
  17. no mida fuckkkkki :evil: no tra ma ütlen aaaaaaaaaaah
  18. jep mingi kahe päevane mõll võiks küll olla 8) telgid püsti, väike grill ja õlle jne 8) 8)
  19. mis juttu sa ajad et kole auto ma ise olen näinud, väga kena tule ikka kohale kui toimub midagi 8)
  20. kui nüüd 6,aug saan sõidueksmi ARK-is läbi, siis olen mina suurel kogunemisel kohal 8)
  21. to MairoG and C4V6 kes siin õllest rääkinud on :roll: :roll: ma rääkisin ämbritäie veest
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus