Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Häh mis rooooooooste kõigil on se probleem 8) Mul ka paras punane roosteuss
  2. Kena Rahvast oli küll ja autosi ka. 8) Laisemad mehed lähevad poe ukse juurde ikka autoga ei viitsi jalutada mõni meeter
  3. teeme siis kas 19 või 20 kuidas kellegile sobib võiks varem
  4. Hei Tekkis selline naljakas tunne et võiks teha keset nädalat kokku saamine ehk siis homme 8) 8) Mis arvate :twisted:
  5. nii et lõpp kokku võttes on kasulik ikka siis udukad põlema panna kui on nähtavus paha. igatahes minul on kõik ilusti sirged nii stanged kui ka udukad ja näitavad ilsuti auto nina ette, pole veel olnud oma inimestelt et pimestaksid. aga alles nädal kaks tagasi tuttavad hakaksid vinguma et sõidan udukad peal jne :? külavahel ja metsavahel on need kasulikud. aga jh eks nüüd tean ka seda kui üks lähituli on läbi siis aga lülitan udukad sisse 8) ja pole lootust et teid ei nokita kui politsei kinni peab. mind on juba pidevalt kinni peetud ja põhjuseks pole midagi toodud vaid paberi kontroll jne. ( üks ja sama ment võttis mind 3 korda rajalt maha samal päeval )
  6. järgmine kord siis tule ka ikka kampa jutustama 8)
  7. me olime suht ennem 8 seal ja mõned olid mustikale läinud juba aga meie vahepeal lõbutsesime platsil. aga mõtlesime et peaks ka mustikale minema kuna ikka külm hakkas väljas olemisega :?
  8. aga oli näha ka uusi inimesi kuigi ei saanud tuttavaks 8) et järgmine kord oleks viisakas tutvustada ka ennast ega me kurjad inimesed ei ole kes juba vanad kalad kogunemistel on 8) :wink:
  9. õhutasime tossikese mootorit 8) icehouse võttsi nipli eest ja siis tekkis vinge efekt, iilge rõhk oli sees
  10. jeah mulle meeldis sai lõbutsetud küll :wink: hea oli vaadata kui paar autot järjest driftivad 8) 8) kunagi võibolla uuesti kui autoga linna satun ega jh se tosooliga auruveduri efekt oli lahe :twisted: :twisted:
  11. no tundub et ülekaal on areena poolt kuigi areenal on juba suht mõtetult kiilakas maas, eile õhtul juba oli liiga sile plats
  12. no kus siis lõpuks läheb ?? andke teada mulle siis 56302512 Mario
  13. no mis jutt 8) ok eks ma siis proovin 8 kohal olla
  14. ni ni lumi maas ajaks homme väikse pundi kokku läheks A Le Qoc areenale :wink: mina olen kohal mis kella aeg sobib
  15. teeks järgmine nädal esmaspäeval siis ma ka autoga linnas 8)
  16. ah et kohe SINA peale mindakse 8) eks ma tüütan sind mingi aeg
  17. hmm tuleks ka isegi kohale kui oleks millegagi tulla 8)
  18. ma soovitaks väikse pausi teha :wink: ja siis mingi aeg uuesti kuskil piljardi saalis 8) tean kohta kus on piljardi 1h on hea ja odav mingi 35kr ja täitsa ok koht
  19. talv käes ju 8) juba lund ka olnud ma sõidaks ka 4 veoga kui saaks :wink:
  20. kui kunagi kellgil õnnestub se et teha politsei autost pilt millel põlevad udukad ja on hea nähtavusega ilm siis saadaks kirja neile kohe ekstra et mix teil põleda võivad 8) et inimesed kes kannavad digikaid kaasas siis kasutage võimalust
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus