Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    khm khm khm no vot......................
  2. Sry OT Aga pilte vaatan siis kuidagi rehv on tühjavõitu. Kas veljed ei taha õhku pidada või milles asi ? või rehvi ääred ei taha hästi veljel peal olla ?
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ütleme nii, et jh tuleb väike öö sõit Ega võin ausalt öelda jh, et olen natuke nikastanud ei taha kuidagi juua alkot aga vahel võtan mõne õlle ka Oeh tahaks jälle seda head kangemat kraami avastasin uue hea joogi endale soome maa oma SALMIAKKI liköör
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ei usu aga mina joon kohvi
  5. Võib mustikas jh teha Aga kui kellegil vedeleb esilisa kinnitus klambreid siis võiks kaasa haarata ja ma proovin ka siis läbi astuda !
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    aga äkki vasaku käe juures ?
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ah mehed minge magama salmiaki liköör on hea
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Eks see turvavöö teema on jh kahjusks suht kahe otsaga asi. Olen elanud ühe üle katuse sõidu autoga ja mul ei olnud vööd peal ja tõesti ei oska öelda kas oleks see hetk vööst kasu olnud aga aint õlal oli väike sinikas. Et eixil on mingil määral õigus vahel on isegi vöö kahjulikum kõik oluneb avariist. Ja ärge nüüd viha pidage lihtsalt vahepeal oli ulme teema selle vööga ja see jäi lihtsalt silma mulle.
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://www.hullumaja.com/?pg=main&i=492076 vist oli turvavöö lahti
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kodus on. Käib kalal ja niisama chillib
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    väike õpetus Kuidas naist valida? Naist hankides peaks tähelepanu pöörama järgmistele omadustele: värv,valmistusmaa, suurus ja keremudel. Iga naise värv on sagedamini seotud maaga, kus naine on valmistatud. Edelamaade naised on värvilt märgatavalt tumedamad kui põhjamaade toodang. Tänapäeval on Eestis saadaval igat värvi naisi, nad on kas imporditud või valmistatud litsensi alusel Eestis. Naist valides tuleb tähelepanu pöörata sellele, et välismaalt hangitud naise käitumine erineb kodumaal valmistatust ning see vajab veidi harjumist. Naise suuruse järgi määratakse ära üldkulud. Väiksema keremudeliga naine on sageli majanduslikult kasulikum kui suurem mudel. Naist valides on tark tegu valida eksemplar, kus on palju varustust sest lisavarustus on küllaltki kallis. Kui siiski hilisemal uurimisel selgub, et naise varustusest on midagi olulist puudu on siiski võimalik valida laialdasest lisavarustusest endale vajaminev - push-up, make-up, shock-up jne. Kui oled hankimas kasutatud naist tuleks samuti kindlaks teha: eelmine omanik/omanikud, töötunnid, üldine välimus (avariiline) määrdunud või hästi hoitud. Ihaldatuim naine on puhas, vähe kasutatud ja hästi hooldatud. Loomulikult tuleb teha proovisõit enne lõplikku valikut. Proovisõidul selguvad sõiduomadused ja võimalikud peitvead ja puudused. Proovisõidul tuleks proovida erinevaid sõiduasendeid ja nende mõju naise käitumisele. Käivitus Uut naist on tavaliselt alguses natuke raske käivitada, kuid see läheb pikema sõidu peale üle. Mõnel juhul kauaaegses kasutuses olnud naine ei käivitugi. Siis on kergem hankida uus naine kui hakata vana putitama. Enne käivitust tuleb naist eelsoojendada. Eelsoojendus aeg on seda pikem mida külmem naine on. Dringi kasutus hõlbustab sageli naiste käivitamist. Vahest võib juhtuda, et naine juba käib ja on piisavalt soe või isegi ülekuumenenud. Selline naine vajab rasket ja pikka sõitu taastamaks normaaltemperatuuri. Sissesõit Kasutamata naine vajab alati sissesõitmist. Sissesõitmise ajal tuleb olla eriti ettevaatlik, sest sissesõit on määrava tähtsusega naise tulevaste sõiduomaduste suhtes. Kasutamata naise sõiduomadused alguses ei ole võrreldavad kas kasutatud naise sõiduomadustega, kuid need paranevad edaspidiste sõitudega. Hooldus Kui omaduste ja välimuse järgi on soovitud naine leitud, on edaspidi siiski kasulik mängida kindla peale ja hooldada naist korrapäraselt edaspidiste ebameeldivuste vältimiseks. Naise omandamisega kaasnevad aga ka kulutused. Isegi uus naine vajab pahteldamist ja värvimist pea iga päev, et ta oleks ilus vaatepilt tuttavatele ja sõpradele. Erilisi kemikaale kulub palju. Naistel on ka üks paha omadus, nimelt kippuvad nad lekkima, mitte küll sageli aga umbes kuuajase vahega. Sellistel naistel on tavaliselt sõidukeeld või on nendega sõitmine ebamugav. Remonti siiski see leke ei vaja, hoopis tõsisem on asi siis kui leket ei ilmne. Kui puudub leke tuleb naine kohe viia hooldusesse, et vältida pisivigasid tulevikus. Neid pisivigasid võib aga esineda ja isegi palju juba kasutatud naiste puhul. Väikestel vigadel on omadus kasvada suureks probleemiks aastate jooksul, nii et neid peaks siiski vältima igal juhul. Kui naine siiski jätab vahele, raputab, jätab teele või väikesed vead kasva kasvavad liiga suureks on aeg vahetada naine noorema vastu. Muud naised Kui ei taha hankida oma naist on tavaliselt võimalik kasutada vabu naisi või võtta naine laenutusest. Sõprade naisi võib samuti üritada laenata. Kui sul siiski on oma naine aga sõidad rohkem töönaisega või kasutad rendinaist on targem oma naist hoida kodus.
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Käisin ka laulukal kaasa elamas
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://ohtuleht.ee/439757 pildil on näha kellegi rulli
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    äää kui kellegil midagi väikest/kesmist vaja pärnust tallinna tuua siis võin natuke abistada, kuna hommikul vara kiman pärnu ja õhtul tulen alles.
  15. Kui ma viitsin siis äkki olen ka kohal aga võimalik, et kui vihma sajab siis mustika alla äkki kobima
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    vahest oleks hea lobiseda siin mingi abi küsida jne
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ah see hakkab ka igavaks muutuma. ja usun, et hakkab ka täpiks muutuma, kuna google tegi google+ mis sarnaneb FB aga natuke parem jutude järgi.
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Toredad ja usinad moded võiks proovida korra foorumi lehele jutuka koha lisamist. et pealehel saab lobiseda ja niisama ringi käija foorumis 8)
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ajee augusti kuu käes ja mõlemal autol ülevaatuse aeg Suht kindel on see, et üks masinatest jääb seisma kuna ei läbi mitte mingi nipiga ülevaatust ja selle korda tegemiseks pole hetkel raha. Punasel ka krt tegin tagumised pidurid pimedaks kuna üks toru mõtles peale kolmikut lõhkeda taga.. Krt ajab müügi isu ikka peale.
  20. Kui keegi areenale ilmub äkki on touringu tavalist tagumist kõlarit üle arust. äitäh eest võtaks ära.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No ma ostaks mingi masina selleks Ja kahte autot ma küll ei viitsi käsitsi nühkida
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    äääää kas keegi teab kus saaks hea poleerimis masina või vahatamis masina ?? ja mis hinnaga. ei viitsi vaha käsitsi peale kanda jne
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://forte.delfi.ee/news/auto/eksperiment-mis-saab-uhest-bmwst-parast-selle-surma.d?id=48920337&l=wdelfi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus