Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ä äh näita kes sellise masinaga sõita oskab ? kui isegi bikedega mendid käivad kuskil välismaal koolitusel.
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Tahaks ka neid keskava kapsleid
  3. Keskeri haridus (Mehhatroonik 2 tase)
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kus ma tean. Igatahes krt nussi saab nüüd kui leian kõige sobivama antenni. Või on kellegil kogemus milline on kõige parem asemele. Tahaks ikka saada siis juba korraliku antenni. Riho küll pani lingi kus saba neid aga kõik universaalsed jne. Netis pilt küll aga kõigeparem on kui saab ikka ise vaada poes jne.
  5. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kuidas lõpuks see tobe õlivarda toru paika läheb ? tuleb ikka korralikult painutada jh ? või siis lammutab geneka ja roolivõimu eest ja paneb m43 oma paika, kuna see tundub paras. See orginaali juba piisavalt kõver, et hoiab eemale genekast.
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Krt nüüd oli küll sakslane purjus kui selle koha sedasi ehitas. Lihtsalt selle pärast vaja, et antenn peab vigane olema. Makk uus aga levi ikka suht jama. Aint linnas on ok aga maal suht jama.
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mida fucki ! On see mingi nali? Antenni vahetamiseks sellist nussi tegema
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aga krt unustasin küsida kuidas seda vahetada on ?
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen juba korra küsinud aga küsin uuesti ! Kas touringule on võimalik saada uut antenni või oskab keegi soovitada midagi uuemat toodet mis sobiks ?
  10. Hmm ok ma lihtsalt puht huvist küsisin üle muidu kõik vinkvonks lihtsalt see jäi silma kui särgi selga panin ja neiu küsis kas see logo peabki sedasi olema.
  11. Särgid käes ja suurus paras. Mulle jäi silma selline asi kas foorumi logo peaks olema sedas, et ees küljepealt jätku taha selja peale ühel küljel. Ja seda on isegi näidis pildil näha selja tagusel pildil peaks logo äär olema vastas poolel ju ? t-shirt-psd-uus-2013 copy.png t-shirt-back-psd-uus-2013 copy.png
  12. Ma tulen kas täna või homme järgi !
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui täis peaks ennast jooma, et sellise mõtte peale tulla http://www.maaleht.ee/news/video/varia/video-bandil-pole-trummarit-pole-viga-traktor-aitab.d?id=65961818
  14. Minul on kõik suurused L ja ei ole kuskilt midagi puudu ega üle ja ise olen 184cm pikk ja paks ka ei ole
  15. Tere. Palju läheks MIM 1900 velgede üle tegemine sirgedamisel aint ? kõik 4 siis.
  16. Ma tuleks pühapäeval kuskile ise järgi ?
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://foorum.e30.ee/topic/3756-katkestus-foorumi-toeoes/ Ma ise ka mõtlesin, et mix foorum selline laiaks venitatud on
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Sinine andur on ajule !
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm täitsa huvitav kohe
  20. No tiidu käest olen uurinud jne. aga mind huvitab selle nupu täpsem nimetus. kuna siis lähen oomipoodi ja ostan sealt selle vidina ja panen orginaal kohale. Ma tean täpselt mida tiit kasutas jne. Aga erilist huvi ei ole kammida romulaid läbi. Võibolla kunagi hiljem viitsin.
  21. Tean, et selline rumal ja naljakas küsimus aga mis nimetus sellel nupul täpsemalt on mis juhib el motosi tuledel? Kuna üritaks osta midagi sellist mis sobiks orginaal kohale jne. Siis tean mida otsida jne. See siis
  22. Ai nahka ma nüüd täitsa kindel ei ole kas jõuan aga üritan. Auto läheb hommikul remonti krt ja äkki võib üllatusi tulla
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus