Hüppa postitusse

tito santuario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    37
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis tito santuario postitas

  1. Kergem siis juba siia kribada , kui 7mele mehele ps-se saata =)

    Umbes maksid kõik puksid 18 naela tk ( väiksemad olid odavamad vist 9 suured kõik sellise hinnaga ) kui palju keegi kääre vahele paneb on iseasi, mina tellisin Olari kaudu keiseist ja ootasin lõputult vist 1 kuu ja miskit peale. Muidugi ei pea tellima inglismaalt powerflexe, miskid sommid teevad ka ja mõistliku hinnaga saab need ka kätte :wink:

  2. fööniga annad kuuma ja ss lõikad kipsinoaga näiteks,või ss rauasae lehegaise võtsin niimoodi 4 tuld lahti ja kõik jäid terveks

    Nii ma üritasingi :roll: juu pole pädevust :?: Muide jah sain siis operatsioon Õ käigus Autotrade´st uue tuleklaasi ja peaks siis hea õnne korral, silmad taas korda saama täna õhtuks 8)

    Tänud mõtteterasid jagamast!

  3. Tere!

    Hakkasin vanalt tulelt klaasi eemaldama ( uuel klaasil kiviauk sees ) ja klaas läks katki ,kui lahti oli vaja veel võtta 1/3 Nüüd käpad verised ja nii pea seda tööd teha ei kavatse, aga uurikski siis kuidas saab: ise võtsin kuumafööniga ja see asi oli ikka sigakinni, meelitasin küll moosi ja küpsisega :?:

  4. täitsa nõus, kuna koguneme iga esmaspääv siis loba pole mõtet ajada, kes midagi teiste kohta tahab komenteerida siis auto teema alla ja siia siis aint pildid või siis mingi ürituse täpsem plaan/selgitus näiteks see piljardi teema vms.,

    Kuna esmaspäev pole mägede taga siis küsikski otse: kas koguneme esmaspäeval areenale v kuhugi piljardisse kohe, iseenesest sobiks mulle ja mu mutituustile :), kui saaks kokku kohe kuskil piljaris ja kell 19 ntks :oops:

  5. Võimalik et tellivad, võimalik et teevad ise kui vormid olemas :)

    Ma sellelt kodulehelt lugesin välja, et tellimine võtab aega 1-2 nädalat. Ju ikka tellivad kuskilt :wink:

    Mul kunagi klassivend tegeles Pärnus autode " kaunistamisega " siis tal oli paar diili nende lätakatega, toodi kohale ja ikka poole odavamalt kui eestis müüakse. Kahjuks ta enam sellega ei tegele :lol:

  6. Tekkis ilge vajadus külge toppida mtech 1 pamprid ette/taha ja seda siis koopiatena. Kuna majandus kõigub siin maal nii kohutavalt ,siis igasuguseid tuuningpoode lendab uppi iga päev. Et siis kellegile ettemaksu jätta ei taha maksaks ikka konkreetselt detaili eest. Kas on kellelgi kogemusi või kohti kasvõi välismaalt kust saada :lol:

    Või on kellegil kogemusi tuning.lv stangedega seal mu mäletamist mööda need samamoodi olemas

  7. Kusjuures... mobiili kasutamine autos... on öeldud, et peab olema handsfree, aga kuskil pole öeldud et sa seda kasutama pead rääkides... sõber sai ka politsei härraga jutule, kuna sõitis ja rääkis... vaidlesid seal tükk aega... võttis kindalaekast handsfree ja näitas, et näe on olemas... asi läks kohtusse lõpuks ja sõber jäi peale... kuna nii ongi, et peab olema olemas handsfree :lol:

    ehk siis jahuge roolis telefoniga aga handsfree hoidge kaasas (muidu peab koju sõitma politseiga ja näitama et olemas ikka on :D )

    Sama teema on minu meelest sms iga mida võib küll liigitada tegelemiseks muude asjadega, aga otseselt pole seaduses kirjas, et ei tohiks sõnumineerida autoroolis ( mis muidugi on 10 kordi ohtlikum kui rääkimine telefoniga ) :lol:

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus