Hüppa postitusse

313

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    50
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis 313 postitas

  1. POLEERIMINE JA VAHATAMINE! VAHATAMIS HINNAD ALATES 500.- POLEERIMINE ALATES 1000.-
  2. Pole probleemi. Nüüd võimalus ka keevitustöid teha.
  3. ka võimalus läbi minu saada. Hinda ei oska nii konkreetselt öelda, pean veidi uurima.
  4. lihtsalt ülelaskmine on 3k. Terve auto tegemine maksab 10k-20k. Hind oleneb auto seisukorrast ja töö suuruseest.Hinnad on koos materjaliga. Kamber asub kohilas.
  5. Tere Pakkuda järgmised teenused Autoremont 16€/h 2 töökoda 1) asub tallinnas 2) asub kohilas Keevitustööd 22,50€/h Tallinn Kohila Värvimine (KOHILA) ( hind kokkuleppel) Värvimine toimub kambris. Tehtud tööd: (Paar näidist) hall touring, ( värvitud : tagumised tiivad , esimene vasak tiib , kapott) Must Coupe ( värvitud terve auto va katus) M-tech II lisa Avatud uus autode käsipesula. Kadaka tee 70b. Info ja broneerimine 55687496 Jarmo Lisainfo: Ps või 55687496 Jarmo
  6. Ja nüüd kõik see mees oma sõiduoskusi näitama 3 juunil Raplasse! 8)
  7. niiviisi kui ma nüüd ruttu ühte 17" 225 45 mõõtudega rehvi ei saa siis jääb minu auto koju ....
  8. Seal alecoqi juures saaks paar sõitu ka teha kui keegi soovib :roll: ( minu meelest niisama autode vaatamine natukene khmhhh igav.....
  9. ..ehk siis alecoqi jalkaväljak mis asub kristiines ( suhteliselt lähedal kristiine keskusele ainult teispool raudteed) See suur punane ring peaks õige koht olema
  10. Teeks siis äkki väikse sõitmise kusagil? Lund aina sajab juurde , sellest enam puudust ei tohiks olla. Ma pakuks välja et lähme tabasallu , talvel lumega need augud on niikuinii kinni siis jääb ainult neile oht oma auto ära lõhkuda kes peaks küljelaskmisega liiale minema ja juba rajapiirdest välja sõitma
  11. Ma ei suutnud ükspäev kiusatusele vastu panna ja käisin tabasalus sõitmas....väga hull ei olnudki ,lund oli just sadanud ja ennem seda oli külmetanud...vägagi libe oli.. täitsa fun tegelikult. Nii ,et kui lund nüüd ikka korralikult tuleks siis võiks seal ju väikse kokkusaamise teha? :roll:
  12. Ega ma täpselt ei tea kas lubatakse või ei lubata ...peab helistama ja välja uurima :?
  13. Rapla oleks minu meelest väga hea, aga kas sinna naeltega peael lubatakse? eelmine aasta minu teada eriti ei lubatud :?
  14. Kloogale minna jäärada sõitma on väga hea mõte ! Tabasalu on täiesti pointless ...see on küll lähedal aga hindasi just tõsteti ja nüüd on 50 krooni tund ja 150 krooni päev ...
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus