Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Postitused, mis sass postitas

  1. seda pilli ma üritasin vahetada kunagi kui mind tabas e30 touringu vaimustus oma 525 touringu vastu aga omanik ei võtnud vedu kahjuks,

    siis vist oli se isend väikse esi kõksuga ka,aga beez sisu ja teisaltatav kärukonks koos hoidajaga on väga popp :)

  2. sõbraga kunagi sõitsime ühe ajahamba poolt puretud

    e30nega nõmmel,ma järsku näitasin näpuga ja laususin sõbrale:näed emod!!! emo vaatasid vastu sellise pilguga:näed osssid

    kelle e30 se on?

  3. diisel sai ostetud igapäeva sõitudeks,sipa kahju on kuna kere on suht heas korras ning punane värv boonuseks,kuid antud hinna klassis oli mul raske mõelda end mõne muu auto rooli kui bmw.

    e36 ei meeldi ning e34 on kulukas pidada,e30 on suht odav pidada ning näeb hea välja kuid nätuke väike,aga lihtne loogika ütleb et kui e30 jääb väikseks siis on vaja osta veel üks e30,pealegist oled uskumatult populaarne linnapildis :D

  4. Sinine 4 ukseline sedaan, 5 istekohta, 1.8l r4 bensiinimootor võimsusega 85kW (116hp), 5-käiguline manuaal käigukast, tagavedu.

    Ülevaatus kehtib kuni 12/2011.

    Varustustase: kliimaseade, elektriline katuseluuk, abs pidurid, roolivõim, standard vedrustus, suverehvid

    Salong: tekstiilsisu, rool (nahk), mehhaaniliselt reguleeritavad 2 X soojendusega istmed

    Mugavusvarustus: kesklukk, 2 X el. aknad, elektripeeglid, stereo, cd mängija, x4 kõlareid

    Elustiili lisad: veokonks

    Turvavarustus: 2 X turvapadjad, signalisatsioon, immobilaiser

    Tuled: udutuled, tulede kõrguse regulaator

    pakun müügiks sõidukorras ökonoomse pereauto,

    plussideks tooks välja uue garantiiga aku(2 aastat),kärukonksu,kliimaseade mis vajab küll täitmist ning auto mootori

    mis nurrub ilusasti :)

    miinusteks mõralise esiklaasi ning räsitiud taga uske polstrid,kindlasti leidub vigu veel aga eks oma silm ja kõrv on kuningas ;)

    http://auto.motors24.ee/vehicles/341328-BMW-318-1997.aspx

    vahetus võimalus: facelift sedaan/touring e30

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus