Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Postitused, mis sass postitas

  1. palju lubavad hääled aga kuidagi vähe ressursii välja andev,selline mulje jääb video põhjal bö :)  e30 kapotialune on tegelt ikka hämmastavalt mahukas,sinna mahutatakse ära teab mis kolakas pada r4 jast v12 välja.

  2. kutusuge kobara 11 :D     aga lahe saade,sõidavad vanu volkareid puruks pidevalt ja ma nägin ühte e30 touringut kah 

     

    aga eelarve on piiratud kuna peategeleaste e46 lõhutakse healjuhul vaid suunatuli ,

     

    ah jaa tuli vana baywach meelde,e36 hakkas sõitma kaljult alla,e30 sõitis läbi aia ja e21 kukkus kaljult alla :)

  3. 4,45 4,27

    e30 316 touring tiffri ülekanded,info e30.de

    huvitav  mis suva järgi neid autokülge kruviti tehases,et se 316 touring teeme 4.45  ja selle 316 touringu hoopis 4.27 diffriga...

  4. praegu olen proovinud 2.91 3.43 ja hetkel on 3.64 ülekanne,tahaks ka teise äärmuse ära proovida.krt se mis alkselt 316na all oli tundus kõige muhedam,kohalt teisega minema ja neljas linna sõidul :-) aga map mäleta mis number se oli..

  5. Tere,

    oskab äkki selle pilli asukohast midagi rääkida. Seda on nähtud paar korda Tallinnas Nõmme kandis liikumas, aga edasised andmed puuduvad. Mootor 1.6 bensukas. NR 991 AJU. Auto siiamaani minu nimel, ja juhuslikult leidsin ka selle varuvõtme mida ma kunagi müües ei suutnud üles leida. Ehk on veel elus kusagil.

    se 991 aju liikus jah kunagi nõmme vahel ja numbrimärk oli ka sobiv selle juhi sõidustiilile...

  6. kuidas remontida e36 316 raidaatoriga e34 520i

    vaja on:

    katkise radiaatoriga e34 520  ilma a/c süsteemita

    e36 316 a/c varjandiga radiaatorit

    e30 316 parempoolset radiaatori alumist tuge.

     

    e36 316 a/c varjandi radiaator on kitsam aga pikem kui e34 520i oma,sellest pole hullu kuna selle võrra mis e36 radiaator on kitsam on ta e34 520 radaatorist pikem,seega jahutus pind radiaatoril on pm sama.

    vajadusel eemalda e34 radiaatori ette jääv tuuletunnel

    vaheta välja paremal alla jääv radiaatori tugi e30 omaga mis sobib sinna 1:1,ja ülejäänud on juba bolt on.

    parempoolne lõdvik võiks ideaalis olla löhem,kuid mina ei näinud seda põhjust nüsima hakata,kas radiaatori taha jääv tuuletunnel ka sobib e36 oma jään vastuse võlgu.

    õhuta süsteem!

     

    miks se tegevus on kasulik?

    sest kui sul on naljaraha eest korralik e36 316i  a/c varjandi radiaator käes saab selle suht lihtsate vahenditeha paigaldada ka oma e34  520ile

     

    bmw on ikka lego mis lego :D

  7. Sedasi tehtakse..

     

    file64487920_ac3b2f7e.jpg

     

    113ANH Mark: BMW Mudel: 316 Esmane registreerimine: 1986   Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 05.2009). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus.  

    Piiranguid ei ole.     

     

    ma ikka ei suutnud :P

  8. olen täheldanud mitmel m50 mootoriga e34jal,et just peale lukoilis bensiini tankimist kaob mootoril jõud ja hakkab katkuma.

     

    kummalisel kombel on seda juhtunid just m50 motoga isendite puhu,ja parim remont on olnud siiani statoli või neste.

    kas kellegil on olnud veel selliseid probleeme antud tanklaketiga,või on se minu loll juhuste kokkusattumine?

  9. No nende kahe mootori kütusekulu on nüüd kindlasti nii väikse vahega :)

    Kes tahab ökolt liikuda, see ei osta 25a vana rullnokka omale ja ei hakka sinna erinevaid mootoreid peale kombineerima ökotamise mõttes vast?

    siiani kõige ökom auto on mul olnud 84 a 316 karburaator mootor, mis mju meelest võttis vähem kui se m43 e36 :P

    aga siis kokkuvõttvalt on vaja välja vahetada m40 mootori asemele paigutades mis pulgad?

  10. heh,mudeli väline teema aga krt kui odav on e34jale igast sodi kokku osta :P sportsize paar 15 euri,10 euri tweetrid,kardin 10 euri,väike kompu 5 euri jne krt oleks pidanud seda sama janti ostma e30nele oleks pidanud noorepere laenu võttma :D

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus