Hüppa postitusse

C4V6

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    163
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis C4V6 postitas

  1. C4V6

    tere

    Tervist, https://www.xn--a-levaatus-beb.ee/ "Erihinnaga soodsalt ülevaatus al. 29€! Erihinda saab broneerida ainult sõiduauto korralisele ülevaatusele. Erihinnaga ülevaatusi on piiratud kogus."
  2. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Nahk kirjutas mulle üle jupi aja. Me kunagi tahtsime temaga teha ladu kus oleksid kõõõõõõik maailma asjad olemas- küll asjakohased kunded mäletavad. Plaan takerdus põhiliselt selle taha, et maakerale naljalt see ladu enam ära poleks mahtunud kuna kõik oleks pidanud ju vähemalt duublis olema (et inimesed mujalt saaks endale sealt laost asju tellida). No vot. Nüüd, pea 8 aastat hiljem kirjutas ta mulle ja arvas, et see plaan ei ole ikkagi päde üldsegist peale pikki analüüse ja läbimõtlemist. Kuna inimesed on ju vaesed, siis nad tahaks pigem soodsaid asju saada. Seega daamid ja härrad, äsja sai paika pandud plaan, et me teeme tehase. Tehase, mis toodab kasutatud asju, et inimesed neid osta jõuaks. Esimese asjana mõtlesime vanasid, kasutatud bemareid tootma hakata, no prooviks või nii. Kui kõik toimib, siis proovime kasutatud sularaha tootma hakata. Täpsemad plaanid saab siis paika panna kui varsti trehvame ja ühe tullamorei ära rüüpame. Peab mõne nurgakivi otsima tehase jaoks kuid hetkel on pime, nurkasid ei näe.
  3. Pizdec parampampampampaaa... Korteri remo venib nagu ikka, oodatust palju pikemaks. I'm out. Nahk ütles ka, et ei jõua jne. Olge tublid !
  4. Ma hakkan nahka pehmeks rääkima siis, et ta ka kindlasti platsis oleks Mõtle sellisele peennüansile, et minul pole näiteks endal üldse E30 tüüpi autot olnudki terve aja jooksul mis ma siin eksisteerin, mingi 2008 aastast äkki
  5. Alati on vaja kinni tõmmata Ma tulen kontvõõraks siis. Kes mu kilulinnast peale võtab ?
  6. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Mina ei teadnudki, et vanameistril selline lugu oli. Eile lampi winamp otsustas seda mulle lasta. Vatasin, et sinutorus polegi ja sain värskelt kohe üles lasta jällegi.
  7. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Autod on nii kiireks läinud ja sõitjate budgetid nii erinevad (mõni ehitab prügist, teisel on top- meestega tiimid), et 200m sõidud aitavad fun factortyt üleval hoida. Top door slammerid on nii kiireteks läinud, et veerand miili on lihtsalt liiga ohtlik juba. Tup fuel keelati ammu ära. Kui mehed sõidavad 200m 3,6 ja 330km/h, siis see ikkagi on juba midagi Lõppudelõpuks dragis põhisõit toimubki alguse peale. lõpus ei toimu suurt midagi enam tavaliselt. Start loeb Mulle endale muidu meeldib ka 1/4 rohkem muidu
  8. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Normi soulful haussi tuleb praegust http://www.locafm.com/live/player.html
  9. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Kui kedagi kotib reissing https://livestream.com/accounts/17348103/events/6920363 Lutz paugutab ka siin. Peenemad mehed sõidavad ikka alla nelja 1/8 Edit: Kui üleüldse kedagi reissing kotib, siis asjad on päris karmiks läinud Ron Rhodes Runs 7.11 @ 189 MPH Elik vanakooli 23 kraadise klapinurgaga shevrolee smallblock, üks karpa, ainult üks nitrosüsteem lubatud, lehtvedrud ja radiaal slik (sealjuures vaadake mõõtu... väikesed on need mitte suured rullid :D) 4.4 aeg 200m peale. Karmid mehed https://www.youtube.com/results?search_query=Ron+Rhodes+runs
  10. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Naisasjaosalistele ilusat naistepäeva !
  11. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Kui siin üldse on veel kodanike kellel trance on südames http://www.locafm.com/programas/no-rules-night.html Mina igatahes suudleks selle mehe käsi
  12. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Jeebus... see on nagu orgasm kõrvus. Üle jupi aja on vanakooli tegijatelt mõnus vanakooli appliftikas. Meenuvad, hmm.... päris vanad ajad, ütleme siis nii. Vähemalt Toitsile raudselt meeldib
  13. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Tavaline keskpärane värk. Paar korda on mulle tuledega mingit praaki sattunud aga üldiselt pole kunded negatiivset tagasisidet andnud
  14. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    See on enda suurepärase kvaliteedi poolest muidugi halb näide aga kas teie teadsite, et code one on Eesti esimene digisalvestatud diskentsipauk ? Mikk Targo & Co. kalajama keldris mässasid. Võrkkestade ja neeru eest soetati Eesti esimene digitaalne 8 kanaliga pult. S90 oli stuudiomonitoriks. Ilma naljata. Kellel on kasvõi võimalus reaalselt ripitud 320kbs (või veel parem FLAC'i) testida, siis üle keskmise süsteemist kuulates on kohe aru saada millest teema. 90ndatel kindlasti üks parimaid kui mitte parim heli. Sügavad bassikäigud, lendlevad vokaalid ja mahe keskriba. Edit: Lasin värskelt flacist normaalse kvaliteediga lidina ka
  15. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Jõmisen siin väikese vahuveini litiga kodus ja sattusin jällegist interneti sisse jooma mõne kamraadiga ja lõpuks ikka otsapidi sinutorus. Kuradi, see suur, et. Kevadel sai suures ootusärevuses ju "Päevad mis ajasid segadusse" vaatamas käidud 2 kuud orgunnisin. Kamraadidele sujuv ajupesu ooldeilong ja asi päädis ikkagi lõpuks sellega,et saime kinoteatris ära käidud 30 matsilise seltskonnaga. Riietus oli must be ja ühtegi mitteteemas olevat autot ka ei olnud. Peale taiest sai linnapeale jooma mindud mitte, et juba kinno minnes ja kinos meist pilte ja videosid ei tehtud ning mõni julgem ka aru pärima tuli Kino haises mõnusalt kaltsuka lebra järgi ja istusime kolmes reas sümboolses ruudus nii, et meie vahele jäi veel 2x2 paari suvalisi inimesi. Ruumet kiitis mu ettevõtlikust ning sheeris väidetavalt kogu filmimeeskonnaga kama, et sellised debiilikud päriselt nii tegid
  16. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Lasin värskelt rotti fesarist kelleltki ja lükkasin sinutorusse
  17. Võin sulle ka tellida kui tahad, ega ma kade ei ole
  18. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    TrvP'le lubrikandid üleantud. Loodan, et kestab hästi siis
  19. ATE oma müütasin eile. 139€
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus