Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

valgma

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    497
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    6

Kõik, mis valgma postitas

  1. valgma

    Kes, kus ja keda nägi

    Jep M nagu Masuudipress See mu TDSi kuut-all on "talvine tõstesari"
  2. valgma

    Kes, kus ja keda nägi

    Äkki olid nr tähed TGD?
  3. Võiks olla punased. Peavad olema roosteta valtsivahelt,uksesisu ei vaja. Tallinn 58152794
  4. valgma

    Kes, kus ja keda nägi

    Laupäeval nägin kolme rulli kesklinna kandis Telliskivis kohalikku streetreisserit valge kuudiga ,ühte halli sedaani ja Veerennis vist parkis mu kõrvale must kuut.
  5. valgma

    Lobamokkade rubriik

    proovi rca.le filter vahele panna,mul aitas, või vea voolust eraldi.
  6. valgma

    M/V:16" veljed

    Teine valem ise puuritud?
  7. valgma

    Maanteeameti toimingud

    kui ma oma 318t käisin ettenäitamas-2,5 TDSi mootor kapotti all-siis vaadati ainult kapotti alla ja kõik.Kuigi mul on ka jämedad püstakud ja taga kettad. Eelmine omanik väidetavalt oli parajalt jauranud et ümberehitusluba saada-ja heitgaasi paberit TÜV punktist oli vaja. Kuna sul e30 oma mootor siis võibolla piisab heitgaasi näitudest ja ettenäitamisest.
  8. Kui korralikult tehtud ja korralikult seest õlitatud,siis see vesi ei tee midagi.Karbil ka äravoolu/sodi augud.Kui org lahendus ei kõlba, siis too karbi otsast volla otse õue.Pole raketiteadus ju.
  9. valgma

    M: Azev 17"

    mis flantsi paksus on?
  10. valgma

    O:e30 varuosi

    Odavam tuleb siin lasta uus teha või ise ära vahetada.
  11. Jah,käisin Sauel mootorivahetust regamas,olid 34-ga?
  12. Kupee musti uksepolstrid,roolialune kate,kässari konsool-kui alles,mis seisus?
  13. valgma

    O:e30 varuosi

    Vaja siis: FL paaki kuudi koeravõrku kässari konsooli el peegli nuppu diisli tankimistoru suure flantsiga kardaani 88- klaasitõstuki e.vasak kella või digikella katteplastiku jupid peavad olema korralikud,pakkumine loos kontakti,asukoha ja hinnasooviga. TLN 58152794
  14. bronnitud homse lõunani ja arvatavasti läinud
  15. Jäi üle uus hammasrihm febi bilstein pakis. Sobib E34,E28 ja E30le. Tallinn Hind 20.- Veel vedelema jäänud 34 paisupaagikork 1,4 bar,pihusteid,eelsüüte küünlaid,pragudega plokikaas(saab sealt põlemiskambreid,klappe kui kellegil vaja),veel mingid 34 vanemad peeglid,tuleraamid,suuna ja tulega. 58152794
  16. Täiesti lekkevaba ja vaikne differ-kaas E34 oma. Võib vahetuseks pakkuda 3,6 või suurema ülekandega LSD-d.Peab olema korralik. 400.- Tallinn 58152794
  17. valgma

    Lobamokkade rubriik

    Kleepsu küsi Bee mediast või AD disainist,ehk saad sealt miskit.
  18. valgma

    Lobamokkade rubriik

    Õhukest või mullikleepsu vaja?kleepsu pind sile?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus