Hüppa postitusse

Yux323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    143
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis Yux323 postitas

  1. Tervitus

    Et tuttaval siis üle jäänud 4 ratast e30-le
    7 tolli laiad ja väga heas korras bbs kärjed koos kõigi kapslitega
    Miskised rehvid on ka peal... tootjaks Fulda ning mõõt 215/55 R15. Mustrit u 5mm

     

    Et lihtsam otsustada oleks, siis on ka üks pilt nendest.

    post-589-0-62702300-1396370395_thumb.jpg

     

    Hinnaks oleks 250 euri kogu kupatuse eest ning asjaga ei tahaks oodata järgmise talveni ;)

    Kontakt/omanik on kättesaadav telefonil 53096186

    Ma ainult vahendan kuulutust. Kui ei julge helistada siis võib ka kirjutada eks ma siis teen copy paste edasi ja saab ka vastuse

  2. Nu ma olin kahe väikse lapsega ja telkisime öösel vastu pühapäeva seal kohapeal... aga vüidusõitu vaatasime bokside poolepealt ning auto seisis tallinna pool parklas... 
    üsna suu jäi lahti kui hakkasime õhtul poodi minema ning mingit audid ja mersud paugutasin ringe teha seal liiva ja muru sees... teiste parkivate autode vahel... 
    elaks me aastal 1800 midagi siis ilmsel oleks kõlanud nii mõnigi sanitaarlask...

     

    aga muidu enda tripiga jäime rahule... üritusel andis muidugi üsna mitu asja negatiivse löögi, kuid samas... ega väga paremini poleks ka saanud selle raja osa peal asja korraldada... 

  3. mis tal ikka arvata... iseenesest on arusaadav et pisiasjadega ei jõuta tegeleda võrdlemisi suure ürituse raames... 
    ikkagi ju käpu täis ühesuguseid autosid tahtis parklas oma pleissi... who cares... ega see mingi näitus pole kus igal klubil oma ala... 

    aga varsti asume rulliga teele Pärnu poole... kes näeb võib sappa võtta... :)

  4. VANAHALBROPPUS ma ütlen... täna lendas kast ... ehk siis suure tõenäosusega meie ei tule :(

    hetkel otsin kohta kus m50 vahele virutada kiirelt... aga üsna tuuga on igal pool aegadega... ning kiirelt põlve otsas crappi toota ma ka ei taha... 
    kahju kohe... täna sain veel katuseraamid kasutajalt beemwee... tänud... aga jah, kahtlane et tuleme.

  5. Heh... kruiis on ju kena 250km :D neil kes pealinnast muidugi tulemas... 

    Meid võib ilmselt panna 75% peale tulemise suhtes... 

    Siinkohal ka üks kiire küsimus suurele ringile... kas kellegil oleks laenata katuseraami... kola nii palju mida vaja kaasa võtta... (siiski kaks väikest suud koos krempliga ju kaasas) ... oleks hea midagi peakohale visata et istumine teekonnal natuke inimlikum oleks ... 

    Kui on siis võtke ühendust ja äkki saame mingi lahenduse :) tnx

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus