Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Postitused, mis hiis postitas

  1. Nägin siis täna oma silmaga Rocal Mare parklast väljasõitmast musta M3 nr olid 330 BPM .Vist oli nii need tähed,roolis oli enam kui kindel mitte siit foorumist inimene ehk siis neeger. aga kurat seda tab ehk ikka on keegi foorumist tsikk kõrval oli siis heledama naha tooniga.:D

  2. Ok asjadega on ikka nii et neid varutakse vähe ette ja vaevalt sa mõne kuu või aasta pärast koguni seda raha tagasi tahad anda . Ma võin sulle ka 2 latti,anda mis pidid lekkevabad olema ja milleks nad ei osutunud miskil moel. Võtta kui up..:beer:.

  3. Eks ta kestab ainult siis kui see rooste peale pole tehtud ja õige värv ikka alla jääb. Mu naabruses elab siis tegelane kelle Audi A6 siis ka spreitunninguga on ja nende roosade velgedega kui ma ei eksi siis see on selle spreimaalingu all pea 10 a. vist juba .Roostet pole kuskil isegi täpi mitte.Audi plekkid on muidugi tsingitud ka aga siiski.

  4. No saarema mehed siis olid igatahes juba b osa ostnud ,millisest kaubandus võrgust nad need said ma ei mäleta ennam.

    Vaata siin teema lõppus on ka pildid ,küsi kus kohast ostsid aga b osad on igatahes muidu oleksid need musta värvusega plekkid kui a osa.

     

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus