Hüppa postitusse

normaalne

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    15
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis normaalne postitas

  1. @eix22 Tegelt pole asi sugugi nii hull, kui tundub. Kerel on juba suuremad murekohad keevitatud ja varsti teen ülejäänud murekohad ka ära. Eks mu e30 on juba 38a vana. Läheb kaua läheb, pole kiiret. Aegamööda ehitan ja küll ta ükskord valmis saab.
  2. Kapotikinnitussüsteem täies mahus puudu mul ka, kellel seda leiduks? 😊
  3. Kellegil äkki komplektset m10b18 mootorit koos sidurikorvi, hoorattaga ja kastiga? Tagumist klaasi veel ka vaja, tihendeid ka sinna juurde.
  4. @eix22 järgmisel nädalal valka asja mul, võid hinnad mulle postkasti kirjutada.
  5. Lisaks võib pakkuda veel: *Tulede ümber paiknevat plastikut *Neerusid *Paaki *esimesi tiibu, *pre fl esimesi uksi koos klaasidega, *Uksepolstreid ja liiste *Esiklaasi tihendit * Mütsiriiuli alust plekki ja mütsiriiulit *Istmeid *Katuseluugiga laele laepolstrit *Salongiplastikuid *Velgi *Põhjavaipa *Mootorit, kasti, sidurikomplekti & muud sinna juurde kuuluvat vajalikku tehnikat ( hetkel on kogu tehnika puudu ja pole veel otsustada suutnud, mis võiks aiste vahele paigutada).
  6. Ahoi! 318i 1985a sedaan otsib omale juppe. Lisan allapoole listi, mis asju veel vaja.
  7. Eks ole omajagu uuritud sealt juba.
  8. Tere! Kas keegi ehk siit foorumist osutab puksiirteenust? Või oskab soovitada Tartumaalt linna toomiseks puksiiri mõistliku hinnaga? Aitäh!
  9. @eix22mis vaiba eest tahad?
  10. normaalne

    ostan m20

    Tere! Kas juhtmestik, kolded, hooratas tulevad kaasa?
  11. normaalne

    O: sedaani uksepolstreid

    @hiis mis sa nende eest soovid?
  12. normaalne

    O: sedaani uksepolstreid

    @Sohwer kui need alles veel, võtaks endale.
  13. normaalne

    O: sedaani uksepolstreid

    @Sohwer kas need pre fl ka sobivad?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus