Hüppa postitusse

e30fan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    201
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis e30fan postitas

  1. praegu mitte, tahaks midagi uut näiteks e46 väike sub, aitäh!
  2. e30fan

    Klotsid

    Tervist, mis firma piduri klotse parem osta, et ei viliseks?
  3. Panen enda rulliku ka müüki! Auto korralik 22 a, vana, roostet vähe, pole hullu Alla panen 14 orig.plekid.. veljed ja udutuled eraldi müügis kui auto müüdud Auto täiesti korras ja 1 aasta jooksul oli palju juppe ära vahetatud, õlid, filtrid jne. Sõidab nagu uus Asukoht: Pärnu HInd: 1300.- Viktor 58179927
  4. e30fan

    Hella black tuleristid

    kasutaja Leks müüb!
  5. e30fan

    Supersprint

    Tiit sul oli 1 ots aga mul on 2 otsade peal kirjutatud Magnum
  6. e30fan

    Supersprint

    Tere! mul varsti TÜ aga vana sumpsiga viga ja vaja keevitada aga garaazis vedeleb supersprint pütt... kas keegi teab et sellise püttiga TÜ saab teha või väga kõvasti karjub? selline pilt ka: SUPERSPRINT BMW M40 SPORT N ***** D23271 E30 mootoriks on m40 1.6
  7. e30fan

    M/V:E30 Kupee Facelift `90

    link ei tööta! seal Subaru Legasy
  8. TurboSnail , aga kuidas tellida? Greger ma arvan et ikka sisaldab, pildil on
  9. Lp. Foorumlased ! Kas keegi teab kus saab odavalt osta 60/40 vedrude ja amortide komplekti? paar nädalat tagasi vaatasin netis oli FK Automotive 60/40 120 eur... nüüd 250-350 eur sama komplekt...
  10. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Pakkun 31. märtsil kell 18.00 Plaza Parklas (Port Arturi 2 taga jõe ääres), palun vastused siia
  11. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    mul praegu kindlustust pole aga arvan et teen varsti ära ja 29 saan tulla njah 29-30 oleks super ja kell kuskil 18-19...sest kell 20 juba pime
  12. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    juba kevad! millal saame kokku ?
  13. e30fan

    O: esilisa

    pilt? seisukord?
  14. e30fan

    K: 60/40 vedrude kohta!

    Priit ma ei tea kus sa elad
  15. Tere foorumlased! 1. Kevadel plaanis osta vedrud 60/40, kas parem osta koos amortidega või ilma? Kuulsin kui originaal amordid ja sport vedrud siis kõik koormus läheb vedrudele ja kuuluvad kiiresti ära...on see õige? mul on Borbet T 16 tolii 7.5 laiusega veljed...205/45 rehvidega..kas on paras või madalama profiiliga rehve vaja? 2. Sellise vedrudega auto on väga madal..kas karteri kaitse ikka vaja? 3. Või parem osta 35/40 või midagi muud? ja ma ei viitsi esivedrudel paar tiiru lõigata, nagu mõned foorumlased seda teevad et ees oleks madalam ... ---- Siia palun kirjutage Teie arvamused selle kohta Kui kellegil foorumist sedaan 60/40 siis andke ka märku Parimat, Viktor
  16. e30fan

    Viimased Kleebised saadaval!

    1tk 20x20 valge reflektor 1tk 5x5 must 1tk aadress ( www.e30.ee )
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus