Hüppa postitusse

2thless

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    13
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis 2thless postitas

  1. 2thless

    Keregrill

    Olen nüüd üsna desperate ja väga tänulik kui keegi jagaks kogemusi ja ehk mõõte-jooniseid. Keevitan ise kokku.
  2. 2thless

    Keregrill

    Tere, Plekitööd on jõudnud sinnamaani, et tuleb hakata põhja puhastama. On kellegil müüa või rentida keregrilli?
  3. 2thless

    R : Keregrill

    Tere, On saadaval?
  4. 2thless

    Keretööd

    Ei hakanud liiga agaralt keredetaile kokku ostma, otsustasin ka ulatuse osas eksperdi hinnangut kuulata. Siin osad fotod, võin soovi korral rohekm teha või autot kohapeal näidata. Karpidest olen autot tõstnud, ei vaju aga ehk peaks ikkagi nad vaatama üle, põhjaplekid ja akualus mootoriruumis samuti. Soovi korral võin auto liiva või soodaga alt puhtaks lasta (tellin sisse, võtab aega) samuti võin vajaminevad keredetailid osta. Auto asub männikul- kuivas, puhtas, suures garaažis. Korralik keevitus ja punktkeevitus kohapeal olemas. Võib tulla kohapeale tegema.
  5. 2thless

    Keretööd

    Tere, Otsin keretööde tegijat. Mootor on maha tõstetud, seest ja väljast lahtivõetud. Auto asub Tallinnas. Asjaga on kiire. Olen tänulik soovituste eest.
  6. 2thless

    O:m52b28, m54b30

    Tervitus! Soov komplektsele mootorile m52b28, m54b30 või midagi muud huvitavat mida e30'le tõsta. Sobivad ka originaalid.
  7. 2thless

    O:318is mootorit

    Tere, Otsin 318iS komplektset mootorit.
  8. Tere, Kui saaksin kohenjärgi tulla siis võtaksin paari
  9. 2thless

    M: E30 varuosad

    Rooli või signaalinuppu sellelt?
  10. Tere, Vaatan üle kõik pakkumised, seisukord peab olema korralik.
  11. Otsin sportrooli või kolme kodaraga rooli signaalinuppu
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus