Hüppa postitusse

325RED

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    19
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis 325RED postitas

  1. Mootor on M20B25. Kiiret ei ole tõesti, auto on talveks sisse pakitud ja tuleb alles kevadel välja. Kahju et seisukorda ei tea kuna ma ühe kasti juba olen ostnud samamoodi, mida ei olnud testitud/seisukord teadmata ja sain vist paar sada km sõita kui laiali lagunes ja pidin vana undava kasti tagasi panema
  2. See G260 terve kast - kas on korralik, ei unda ja käigud lähevad ilusti (ka külmalt) sisse ning istub see ikka mu 325 mootori otsa? Juhul kui korralik asi siis oleks huvitatud, vaja oleks kuidagi Tlna ka saada.
  3. Kas pre esipõlle küljes olev udukas ja raamid on ka müüdud?
  4. 325RED

    O: esivedru 325i cabrio preface

    Olemas, võib kustutada.
  5. Ostan ideaalis ühe või siis mõlemad eesmised kuna bmwfans annab antud mudelile kolme erinevat varuosakoodi, siis oleks ilmselt mõistlik osta paari kaupa või teab keegi targem kohe öelda milline sinna sobiks?
  6. Olemas asjad, võib teema lukku panna
  7. 325RED

    O: Tweeterid

    Enne kui ebayst tellima hakkan, mõtlesin uurida ega kodumaal kellegil pole pakkuda, kõlarid ei pea töötama, tähtsam on see raam
  8. 325RED

    M: e30 erinevaid osasid

    4. E30 originaal lip taha luugile (must) 75€ Pilte ka leidub, mis seisus?
  9. O: Juhiukse kroomliist kupee/cabrio
  10. Kellegil pakkuda või oskab soovitada kust leida?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus