Hüppa postitusse

usacar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

usacar päevavõit oli viimati 2. märts 2019

usacar sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja usacar saavutused

Uustulnuk

Uustulnuk (1/14)

  • Esimene postitus
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

6

Reputatsioon

  1. Tere seltsimehed. Kuna kuulsin, et minu ühe auto müügikuulutust on siin märgatud, siis mõtlesin, et kõige esimesena annan info tõelistele asjahuvilistele. Nimelt see punane ilusate/koledate stangedega E30 sai ostetud omale hobiautode kõrvale täitsa mõttega seda suvel kasutada kuid tänu ühele tõsise unerikkuja müügiletulekuga ning seejärel täiesti ootamatule oksjoni võitmisele, on vaja loobuda nii mõnestki masinast, sest raha ei kasva kahjuks puu otsas. Seetõttu lasen just nüüd hinna sulama ka teiste hulgas sellel 325-l. Kuskil mujal ma veel hinda mutnud ei ole, ega kuulutanud ka mitte, kavatsen seda midugi teha. Mina arvan, et auto suurim eelis on California päritolu, mis tähendab et kere on ilma igasuguse roosteta. Mis on veel suht haruldane minu arust, ning mida unustasin pildistada, on kompuuter, mis asub tahavaate peegli juures. Lisan ka paar fotot autost, kui ta oli Ameerikas, seega, täpselt nii ta tuli. Mis mina siin olen teinud, on kogu põrand välja, ning müramati paigaldus. Lisaks poleerimine ning autole paigaldatud keraamiline vaha. Sai ka küünlad vahetatud. Auto nahksisu tahaks kunagi värskendust, kuid hetkel on auto, "võta ja sõida" seisus. Niisiis, kui kellegil on tõsine huvi see auto soetada, siis helista ning saame hinnast tõsiselt rääkida. https://www.auto24.ee/used/3047181
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus