Hüppa postitusse

b-902

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    8
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

b-902 päevavõit oli viimati 7. juuni 2019

b-902 sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    BMW E30 316 1984 sedaan
    BMW E30 316i 3.5 155kw touring
    BMW E30 325i touring
    BMW E30 318i touring
    BMW E30 320i 1984 sedaan
    BMW E30 318i pre sedaan
    BMW E30 316i sedaan
    BMW E30 320 2.5 125kw touring
    BMW E30 316i FL sedaan
    5x E28 ja palju muud.

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja b-902 saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

  1. Müüa e30 manuaal kupee terviklikult varuosadeks voi projektiks, ülevaatus lõppes kevadel. Kuna tegu on suht vähelevinud komboga (facelift+ vana m10 karpaga mootor) tasuks mõnel entusiastil võibolla taastamisele ka mõelda. Hetkel on peal kottis (keps plokist väjas) m40b18, soovi korral saan kaasa anda korras plokiga m40b16 mootori. Tõin paar kuud tagasi enda autole doonoriks ja võtsin pealt maha muusika ja mõne pisidetaili. Kere on selle hinnaklassi kohta päris ok, vahetust või keevitust vajavad tiivad, tagapõll, uksed, karbid, ja kaitsmekarbi alune jms. Esiklaasis on mõra ja 1 tuleklaas on purunenud. Amordikannud, põhi, aknanurgad, pagas jms on üllatavalt heas seisus veel. Hind kujuneb vastavalt komplektsusele: 1) nii nagu on: 1375.- 2) oma veljega 1275.- 3) ilma aknapesusüsteemi jäänukita (prillid, 1 mootor, paak jms) 1275.- 4) ilma aknapesusüsteemita ja velgedeta 1175.- Kogu vajalik inf peaks kuulutuses olema ja niisama paluks mitte tülitada. Dokumendid on korras ja kirjutasin just ühe pereliikme nimele, kes saab sõiduki ette näidata ja abistab netis ümbervormistamisega ostja nimele, kuna ise viibin hetkel ajateenistuses. Minu number on tel 5573117 TARTU
  2. Peab olema ilma tuuninguta ja terve. ideaalis ls umbes 275k+-30k, aga vaatan kõik pakkumised üle. tel 5573117 või privaatsõnum.
  3. b-902

    M/V: BMW E30 318i 83kw

    Müüa siis selline rull. Ülevaatus/kindlustus kehtivad. Töötab sõidab, ei kolise. Juuli alguses ajateenistusse seega sooviks loobuda ennem seda. Kasutan dailyna, aga pidevalt olen putitanud midagi paremaks (õigemini üsna palju ). Väljast vaadates näeb viisakas välja ja roostet kusagilt ei paista. Roostet üldse väga vähe ja kõvasti üle keskmise rull. Istmed jms korralikud. Olen teinud: 1) uus kütusepaak + kivikaitsmed ja möllud (270eur) 2) piduri ja kütusetorustik uus 3) kogu kässar uus + tolmukaitseplekid (50+ eur) 4) mootori remont (hammarihmavahetus, uus plokikaas korralikest originaaljuppidest, plokikaane ja muud tihendid, termostaadid, õhulõdvikud jne) (200eur) 5) hooldused (õlid, vedelikud, filtrid, küünlad jne) 6) uus kat (100eur) 7) igast väiksemad asjad Ennem mind: 1) uus sumpa jooks 2) must lagi (sirmid ja luuk vaja veel teha) 3) uued kojamehed 4) kõik kõlarid on pioneerid originaalpesade Vead/vajab tegemist 1) pole viitsinud kogu sisu korralikult kokku panna (mõni liist siit-sealt jne) 2) mootoril vajab õhulugeja vms vahetust, pole ise veel veale jälile jõudnud (nimelt sooja mootoriga jõmksutab madalatel pööretel ja käivitub soojalt halvasti, küünaldest aru saada, et käib lahjalt. Külmalt kõik timmu). 3) eks vanale autole kohast nokitsemist ikka on. Vahetust sooviks vaid mõne alla 1996a (e38 sobib ka, kui mootor on alates 4.0) tehtud BMW vastu. E39 kohe kindlasti ei taha. Muud margid ei sobi. Auto minu nimel ja saab soovi korral netis vormistada. H: 2750.- Tel 5573117 Tartu
  4. Võib pakkuda kõige alt, tagakaaned ja adapterid endal olemas. Ootan pakkumisi üle Eesti! TEL 5573117 või PS
  5. Tegin foorumlastele hinna paremaks! Hmu kui kellegil norm sõiduautot vaja, mul endal pole tarvidust sellele masinale.
  6. Sain vanema naisterahva käest (50+) kelle käes auto viimased 3-4a sõitnud oli. Sai kõik asjad üle vaadatud, ise ringi sõidetud jne. Auto on väga heas korras ja sõidab ülihästi. Klotsid/kettad korralikud kõik ja veermik vaikne! Lisasid pillil ka omajagu, millest llulisemad välja toon: 1) must sportnahksisu (soendustega) 2) hi-fi heli koos originaal subwooferiga 3) pardakompuuter (roolilt) 4) cd hoidja pagasis +mängija 5) BMW originaaltelefon, tundub, et toimib 6) softclose tagaluuk 7) katuseluuk 😎 signa 9) steptronic kast 10) püsikas (toimib) 12) mf rool 13) kliimaautomaatika 14) parkimisandurid 15) vihmasensor 16) teisaldatav konks + muud orig tööriistad 17) tehase xenon 18) airbagid ees+taga 19) jnejne (vaadake piltidelt) Ülevaatus kehtib, kindlustust pole viitsinud teha niisama, kuna ise ei sõida selle autoga hetkel. Auto sai minu nimele hiljuti ära tehtud ja vormistada saab netis. Auto tuleb 16" korralikel valuvelgedel ja rehvidel, replicad jäävad omale. Vahetust ainult max 4-500eurose autoga + komp või e30/28/21 jms vanem kraam. Muudel juhtudel ainult raha. Tel 5573117 Tartu H: 1100.- Helista ja lepi aeg kokku
  7. b-902

    pole

    ........................................................
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus