Hüppa postitusse

Johann107

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    18
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    88' 318i kupee
    02' 320d compact

Hiljutised profiili külastajad

1 656 profiili vaatamist

Kasutaja Johann107 saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

3

Reputatsioon

  1. Teab keegi äkki mingit kohta soovitada, kus tehakse korralikult audio teemat? See tähendab siis, et on pädevad inimesed, kes oskavad soovitada/aidata jne, aga ka töö on korralik, hea heliga ja näeb hea välja. Äkki isegi spetsialiseerunud vanematele autodele? Tänud ette
  2. Johann107

    Must pòhjavaip.

    mina värvisin kupee halli vaiba kunstipoest ostetud musta tekstiilivärviga. panin 1 kihi, ja jäi täitsa ok. 2 kihiga saaks täitsa ideaalne. värvimiseks kasutasin pintslit.
  3. Ostan kupeesse sobivat keskmise käetoega tagapinki. Eelistaks nahka, sobib ka riidest.
  4. Ostan kupeele IS või BBSi lip'i , sobib ka mtech 1 lip. Originaal peab olema, BBS puhul sobib ka replica. Võimalikult korralik.
  5. Tere, kas keegi teab kust leida BBS bodykiti küljelaiendeid/karbikatteid? Mingi netileht või leedu pood või mingi niisama hea koht? Samuti olen BBS bodykiti fenderflarede ja spoileri otsingul. Aitäh!
  6. Johann107

    Kes, kus ja keda nägi

    Mõtlesin ka, aga siis arkis kirjas et miski ümberehitus tehtud ja hakkasin motlema aga natuke liiga hea nagi valja replica jaoks kiidan kalamajas tööstuse tänaval seisis ka üks must fl kupee täna kiire oli ja olin autoga, ei joudnud imetleda
  7. Johann107

    Kes, kus ja keda nägi

    Kelle rull efta laval käis? M3 replica? Nr. Märk 412 BCE
  8. On keegi äkki tuttav olukorraga või oskab aidata: nimelt 88' rullil 1.8 mootor ei hoia pöördeid - VÄGA vaikselt gaasi andes hakkab hirmsasti vibrama, ei jaksa töötada, pöörded isegi langevad. Kui rohkem vajutada on korras ilusti. Kohapeal käivitades paar minutit käib ilusti ja siis sureb välja. Kohapeal käies käivad pöörded vahepeal üles-alla (800 kuni u 1200 ? pöördeni). Kohapeal käies avastasin hiljuti et kui salongiventika tööle keeran sureb kohe välja - mingi elektrikala? Sõber arvas, et tühikäigumootor(?) tuksis, ühendasime selle lahti, kohapeal käis paremini aga lõpuks ikka samad jamad. Edit: Lugesin et sama probleem ka @Priitv01, välja arvatud see, et kuidagi on asjaga seotud ka mingi elektrivärk. Sureb välja ka siis kui tuled põlema panna. Kui soojaks sõita, siis töötab korralikult. Tänud ette, Johann
  9. @TrvP Pff, no teiste filmitud klippe on üsna vastik kokku lõigata, aga eks võin üritada kirjutan sulle ps
  10. Mina tegelen aktiivselt filmindusega ja olles ise värske rullikaomanik, olen üsna kindlasti ka 2017 tulemas http://johannortin.weebly.com/ - siin on üleval ka mõned tehtud tööd
  11. Tere, otsin 14" style 5 velgede keskkapsleid pakkumised siia alla või sõnum Sellised:
  12. Tere! Olen ka värske rullika omanik olen küll üritanud võimalikult palju töid ise ära teha, aga kõike kooli kõrvalt ei jõua sellega seoses on mul selline küsimus, et siin on ehk targemad ja teavad, et kas on Tallinna kandis ka mõni selline autotöökoda, kus e30neid tuntakse ja tehakse? Google'st ma sellist kohta ei leidnud ja siit foorumist ka esmapilgul mitte. Aitäh!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus