Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Postitused, mis Max. postitas

  1. Õli jahutus ei pea olema. Seega kui seda eemaldada vaja, siis kõige õigem oleks kogu kupatus sealt minema ja panna õige filtri adapter koodiga 11112140435.

    Kui pimedad panna, kas siis õli veel läbi filtri ringleb? 

  2. Krt ei pannud kyll seda pinge teemat tähele, aga mu meelest ei läinuf nii vabalt sisse... 

    Ja kui nüüd meenutada, siis ta peab ikka kergelt lahutama, sest kui auto seisab ja moto ei töøta, siis niisama ei saanud käiku sisse rammida, vaid kui lahutasin siis alles läks. seega mingil määral lahutab aga mitte piisavalt.

     

    Sidur ja hooratas tulid komplektselt, seega sealt vast viga ei tule.

    Jumalauda, et ma käimarit maha ei peaks vtma.

  3. Mis puudutab hinda, siis ole sellega arvestamisel väga ettevaatlik. Omast kogemusest ütlen, et mootorivahetus oli tõesti oodatust kallim kui algul arvasin. moto(ma sain üldse pikka p****t)+ põhjalik remont, jõuülekande osad ja selline baas tehnika liikuma saamiseks maksab juba oma jagu, st et ei maksa ainult mootor üksi sellise ettevõtmise juures. Kui jah piudurid ja vedrustus ka veel otsa liita, siis korraga tuleks rahakotti väga suur vaakum. Järgemööda teha, siis ei pruugi aru saadagi.

  4. genekas: 5euri

    starter: 5euri

    M40b18 juhtaju: 10e

    õhuvõtu toru, pragudeta: 5e

    õhupoks/lugeja: 5e

    Kõigest saab läbirääkimisi teha, võib ka vastu pakkuda r6 juppe.

    ülejäänud moto juba emeksis.

     

    14875253_1135456799856816_767360755_n.jpg

    14875344_1135456946523468_467631939_n.jpg

     

    14886358_1135456976523465_1224582106_n.jpg

     

  5. 4 tundi tagasi, Aaro ütles:

    Max ära aja jama, kui oleksin eestis sõidaksin edasi tagasi sealt punktist läbi, palju kordi on vaja? Ei ole ka minu masin ainuke pärnumaal.

    Seda kyll ja, ega ma ei väidagi, et Pärnu peldikuid täis :D Eks ikka tuleb ette neid masinaid millel pole ntks õige mootor passi märgitud jne. Kuna praegu aina landitakse neid "lebosid" läbilaskjaid, siis huiatakse väikeste probleemide pärast rohkem.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus