Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Postitused, mis Max. postitas

  1. Mis tüüpi visco sidur bemmi ventidel on? Põhiliselt peaks olema neid kahte tüüpi: õliga või silikooniga.

    Ühte neist ei võinud nüüd pikali maha visata. Küsimus, et kas bmw tootega juhtub midagi, kui see kuskile ripakile visata?

  2. Piduri jahutus. Kuidas need asjad toimivad. Tulevad eest sisse, kandilise toruga kandub edasi ja kas siis peaks tulema mingi plate või asi veel, et jõuaks ka reaalselt piduriteni see?

     

    edit: sain vist juba aru, jõuab logarini.

  3. Mis värk ikkagi nende m20 starteridega on? No ei sobi ju kõik starterid? Niipalju kui mina kunagi aru sain ja Eix seletas, siis M20 peaks ikka kõigel ja kõigil vist sama hammasvöö olema, ainult vanema ja uuema tüübi starteri vahe. Laual 2 iseenesest toimivat starterit, aga viimane kord ei hakanud seda hoorattakest kuidagi ringi ajama.

  4. Kujutan ette, et siin on seda kuskil ka juba küsitud, aga ma kiirelt otsides midagi ei leidnud.

     

    M20B25 pärit E34 pealt. Nimelt plokis olev tempi seier ei liigu üldse sooja poole. Proovisin M40 pruuni anduri ühenda. Panin selle massi ja andsin natuke leegiga kuuma, siis hakkas seier liikuma küll. Kasutada seda siiski ei saa, sest andur on M20 omast pikem. Ostsin aga uue E34 musta anduri ning seier ei liigu kuskile.

    Tean ,et mingitel masinatel on tempi andur üldsegi 1 juhtmega? Mul mõlemal puhul 2 juhtmega. Kas mingi E30 ja E34 erinevus? Kellade plokk ka mul rida 4 oma, kui see midagi lugema peaks.

  5. Ikka ei anna rahu. Sai täna rem. kplkt. töösilindrile ostetud. Kolvi tihend oli küll imelikus mõõdus, tundus liiga tihe olevat, mis tõttu surus varda tihendi konkreetselt punni ning ei liikunud fabsee vabalt.

    Sai võetud üks vana töösilinder ja sellest kokku komplekteeritud. Teoorias tundus hea, aga noh sidur ikkagi ei lahuta. 90% tõenäosusega kukub asi ikka korvi süüks.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus