Hüppa postitusse

Bazilio

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    20
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Bazilio postitas

  1. Bazilio

    M: varuosad

    Roolivõim broneeritud
  2. Mūūn 1,8 mootor peal saabi turbo juhtmeid ja aju kaasa hind 300€ pole kivist Tallinn 5566 3168
  3. Bazilio

    M: varuosad

    Müün roolivõimendi komplekt hind 40€ Taga spoiler 10€ veepump m20b25 oma 10€ visko sidur 15€ Tallinn 5566 3168
  4. Bazilio

    O: facelifti rool

    Peab hea hinnaga olla. Ja mingi tavaline. Pakkuge
  5. Bazilio

    O: facelifti rool

    Ostan e30 facelifti rool Tallinn 50 300 99
  6. Bazilio

    O: Esi istmed

    Ostan e30 facelift esi istmed sedaani jaoks. Tekstiil hall värvi Tallinn 50 300 99
  7. Ostan E30 kindalaegas koos lukuga Tallinn
  8. Bazilio

    muudud

    20€ eest ostaks neid ära teie käest
  9. Kirjutan veel kord nendele kes, ei saanud aru ma ei taha 1500€ eest uut autod, ma tahan et kui helistan ja küsin mis seisus auto on, omanik ausalt ütles seda.
  10. Kirjutasin oma posti, selle jaoks, et kui mingi huviline Tartus või Võrus, kes helistab, ja talle omanik ūtleb et auto on super, ei raiskanud oma aege. Kuna see võttab praktiliselt terve päev. Minu jaoks parem ma mängin lapsega see aeg, aga mitte käen vaatan mingi auto tünn.
  11. Ma tahan et kui omanik telefooni teel utleb et auto on korralik elus ta ka oli enam vahem korralik mitteni et koik osad labi ja viimane e30 kuppe ostsin siin foorumis 800€ eest oli taitsa tip top et pole vaja panna siin 6000€ autode linki mine ja osta seda kes otsib see leobab
  12. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2326971 käisin tana seda vaatama pildi ja omaniku sõnu täitsa tip top aga elus täitsa lõpp stanget klaasiplastis juba mõned kohad katki tiivadega ūhendatud ehituskruuvidega esi vasak tiib katki taga parem tiib ehitatud pahtlist kõik kere vahed on erinevad värvitud siin seal spray-ga taga diff keevitatud kokku roolivõim läbi sisu pildi peal ilus aga elus mingi käsitöö 3-
  13. Otsin tagastange nagu pildi peal on, ei pea olla originaal Asun Tallinnas 55663168
  14. Tere Selle punase e30 kohta panin müügi kuna praegu endal on väga palju tööd ja lihtsalt praegu pole aega seda ehitada aga kui keegi ei osta selle raha eest ehitan korraliku e30 ni nagu tahtsin alguses kuna see auto mulle väga meeldib ja nii sama ma ei hakkanud otsida kõik originaal osad et teha autod 100% ni nagu ta oli
  15. Ostan e30 sedan kupee hind kuni 800 Tallinn 55663168
  16. Bazilio

    O: E30 varuosad

    Tere soovin osta jargmiseid varuosad Auto 86 a. Kupe bensupaagi luuk Esiklaas Armaturilaud korralik Originaal stereo Originaal anten Esistange vasak kroom liist Udutule katted Esi istmed kupee Bardachok lukku pole. vaja Tallinn aga postiga ka sobib 55663168
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus