Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Postitused, mis kurikristjan postitas

  1. FL aknatõstukeid ei saa mingist hetkest vanematel kasutada (vastupidi minu teada sobib). Päris varajastel ka uksehinged teistmoodi. Eix kindlasti oskab tootmisaegu öelda, mul veel nii pähe pole sööbinud. Kindlasti leiad otsinguga ka foorumist.

    Vanale tagauksele annab 5 augu puurimise ja 2 distantspuksiga FL tõstuk sobitada. Kuna mul ühel autol uksed erinevatelt võetud, siis nii tegin. 

  2. Müüdud: esitiivad, tulepesurite komplekt, esituled, kapott, pagasiruumi luuk, analoogkell, turvavööde vastused, salongiventika mootor

     

    Broneeritud: Istmed, mütsiriiul

     

    Uksed on osadeks võetud, komplektsena koos liistude-lukkudega valmiskujul pakkuda ei ole. 

  3. Varuosadeks FL 4-ukseline sedaan 318i. Auto pole eestis arvel, toodud Soomest. Oli algselt sõitev eksemplar, pidurid (sh käsipidur) toimisid, väliselt oli enam-vähem päevinäinud auto kohta, kuid kere vajab palju lappimist.

    Peal olnud M20B25 tehnika ei ole saadaval (v. a. kellegi custom summutilahendus), M40 mootor müüdud; alles kast, summuti jne. All typ168 lahtine differ. Sisu sinine, juhiistme põhi katki ja natuke äraistutud olemisega, nagu ikka. Katuseluugita variant. 

     

    VIN 7 viimast 2596233.

     

    Ei ole mõtet küsida:

    Mootorit

    Style 5 velgi

    Roolialust katet

    Võimendiga roolilatti ja -kardaani

     

    Auto asub Põltsamaalt, Puhu-Ristist 7km. 

    +372 5385 8447

     

     

    8367FDEA-1F60-4630-9058-B3B2FAAC9BDF.jpeg

    51F5E2E7-B22A-4F56-820B-40AD4835B2A7.jpeg

    21D4B00E-42BD-46C6-8095-33DEAB006E94.jpeg

    17F39A7F-87BE-4302-96D0-C7FF66D1009D.jpeg

    75F102FF-FA69-4237-8E4E-33C8731C0E94.jpeg

    8DC1035D-7D3D-4672-B7AE-416D5EFD875F.jpeg

    5BD62ADD-9A2D-4C87-9FA6-FA523A875CC6.jpeg

    628B1FC6-16C4-4CD1-ABA7-798356FA1B43.jpeg

    5025704E-A1D1-463D-B3BB-A56EACE484E0.jpeg

  4. Seal on rohkem erinevusi juba. Esiteks eta pihustid on teised, kui 2,5i; teiseks on sidurikojas kaks vändaandurit, nagu pre-FL 2,5i. Lõpuks tuleb töömahu erinevus ka veel, õhulugeja teine jne. Kompunnida ju võib, aga kardan, et lihtsalt kokku lapates seda niiehknaa õigesti käima ei saa. Pead väga täpselt hakkama vaatama, millelt sul mis osad siis on. Vändaandur uuema motronicu jaoks ette viia pole suur probleem, kui kõik ülejäänu 2,5i sul klapib.

  5. Pikka juttu ei hakka kirjutama, palun pigem küsimust täpsustada. Kaste on erinevaid ja kõiki kõigiga vahetada ei saa olgugi, et M20 kastid kõik M20 otsa füüsiliselt istuvad. Erinevad hoovastikud, vändaanduri(te) asukohad, kardaanid. Loomulikult ka ülekandearvud. 

  6. Müüa tiksuga M40B16, kõik käivituseks vajalik, kast ja kogupikkuses summutijooks.

    Mootor märgistab veits territooriumi ja mingi tainas on mootorijuhtmestiku suure pistiku juurest juhtmed läbi lõiganud, parandatav. Tundub, et ka katalüsaator on olemas. 

     

    €120

     

    53858447

    Põltsamaa

  7. Käidud nagu naksti. Oli meid 4 autot, palju nägusid, saime kenasti hakkama. Mõnevõrra oli pretensioone uue kohavaliku poolelt, autod nagu hajusid laiali eri paikadesse ja sama võiks öelda ka rahva kohta, ei olnud enam seda karja lagedal platsil. Kuid sellele vaatamata väga lahe, motti ammutatud nüüd nii Eestist kui Poolast ja kogu roadtripist, praegune sõnum tuleb kenasti garaazist töö kõrvalt suitsupausilt. Saime tunda muuhulgas ka lõhkist rehvi ja seda, et ühtki sobivat varuratast ei olnud. :D Tuli ilmsiks muidki asju, milles on süüdi aeg või kodumaa mikroskoopilised dimensioonid. Igatahes mina loen ürituse kordaläinuks. Ja kuidas ma saakski mitte rahul olla??

    Tänan oma sohvrit, meie peaorgunnijat ja kõiki teisi kohalviibijaid, minu poolest tuleb kolmas kord ka vabalt. Sihtpunkt ei olegi isegi kuigi oluline enam, mulle meeldib nagunii rohkem teel olek. Kojuminek pole iialgi nii hea, sest sa juba tead, mis sind ees ootab. Just see teadmatus teeb reisi põnevaks. 😉

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus