Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Postitused, mis kurikristjan postitas

  1. Ma pead ei anna, et sama auto, aga ehk eelmisel aastal pakuti mulle samasugust 316 automaati. Ajalugu ja auto nägu läheb nagu kokku ja palju neid ikka sel kujul on. Tol ajal olid vist kõpitsemised pooleli, ju siis nüüd valmis saadud. Väideti, et muidu väga vinks-vonks, aga tiiva alumised otsad ja nipetnäpet veel olid töös ja plaan oli auto ära värvida. Kui tööd on korralikult tehtud, siis hind ei tundu kosmos ja pole kordades suurenenud. Positiivne ka, et ei ole tavaline rändkarikas ja loomulikult automaat. 😀

  2. Kasutatud originaalidel kõigil lõtkud sees. Loomulikult kui esimesega siduripommi lasta või slikiga paigalt võtta, on võlli elu lühike, aga siis tasuks juba mõelda tugevamale alternatiivile ka, kui katki kipuvad minema. 

     

    Need võiks kesta, nagu originaal:

     

    A6399E78-9945-4FEE-B216-38497C69EED5.png.e00188fa9bedf456384b1334926fb840.png

  3. Need esimeste nurkade remondipalad tunduvad küll väga mõttetutena seal lehel. Kes tehase specsile ei taasta, neil seda ruutu vaja ei ole sinna alla ja kõik muu on 5 minutit plekki voolida. Kõigil, kel need kohad mädad, on vaja nagunii palju suurem osa plekki välja vahetada.  Selle 50 euro eest asja nagu pole üldse.

  4. See täisgaasil kindlasti lahti pole. Võib lisaks käivitusele ka aeglustades või tühikäigul perioodiliselt olla, nt e39 535i-l andis tühikäigul vali tigin sellest teada. 

     

    Millest see info, et täisgaasil õhulugeja enam rolli ei mängi? Tundub ebaloogiline, sest õhu temperatuur, tihedus ja võimalik filtrist läbi imemise maht on ju kõik muutuvad tegurid.

  5. Nähtavasti on talvel liigelnud meil, tuginedes tehnoülevaatuse ajaloole. Kuulutus ei väida ka vastupidist. Hobiautona otsitakse ikka ju libedat pilli, mis on kuivas garaazis talvitunud. Pole seotud autoga ega taha maha teha ise nägemata. Minu seisukoht on, et kel huvi, mingu ja vaadaku. 

     

    Üldiselt kui E30 kaubaks ei lähe, on lihtsalt hind vale, mitte värv. 😄

  6. Minu kiitused ka korraldajatele ja tänud mõnusale rahvale. Rõõm oli taas jälle kohale rullida ja näha uusi ja vanu tuttavaid, tunnid lendasid. :) Minek läks küll kiireks, ehk teinekord saab lebomalt olla.

     

    Uus rekord ilmselt oleks tulnud, kui poleks nii palju teisi üritusi samal ajal. Ma usun et niimõnigi rulliomanik oli valiku ees. 

    • Meeldib 4
  7. M42 nukka ei pane sinna mingi väega, kuna ühel on neid üks ja teisel kaks, hoopis erinevad lahendused. Sisselase ka tänu portide eri kujule ilmselt ei sobi. Ei tea, kust see info üldse, et nii saab. 

     

    Esimene asi mineku parandamisel oleks veenduda, et sul on kõik korras. Eriti nukk/nookurid, hüdrokad ja jagaja. Tiksuv ja kulunud nukaga mootor ei liigugi. 

     

    Kõige odavam lisa hp/eur suhe (mootorit vahetamata) on ilmselt turbol, tugevusvaru mootoril päris asjalik. Ka 0,5 bar annab väga tubli lisajõu. Ülevaatusel võib probleeme tulla. 

     

    Kõige lihtsam viis minekut korrigeerida on ülekannet muuta, mis on samas M40 autodel juba suht suur.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus