Hüppa postitusse

eesnahkhiir

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    119
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis eesnahkhiir postitas

  1. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    nüüd enam ei pea
  2. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    mitte sittagi pole enam juua
  3. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    odavam oleks vist osta. tallinnas on sai suht odav, pask linn rsk,õnneks pääsen siit paariks nädalaks saaremaale kalale. miski Varese kant.
  4. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    mul on pizda tsia pähklid ja viski. kilepakis hapukurk ja edam juust. saia tahaks.
  5. eesnahkhiir

    lukku

    tahaks korralikke. võib ka uusi pakkuda. kiiret pole kuna talv alles kaugel.
  6. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    seal pole sittagi disainida,see sõidab isegi vastu tuult.
  7. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    nüüd tahaks nikku aga ma ei viitsi selle nimel mitte sittagi teha enam....
  8. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    hetkel ei ole häbi,joon.
  9. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    arvad,et hakkan jooma? ei hakka. ma juba mitu nädalat kaine.
  10. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    mul on hääl pisut ära
  11. eesnahkhiir

    müüdud. lukku.

    mõne aasta vanuseid on küll. aga suurt vahet enam pole,auto müüdud.
  12. eesnahkhiir

    müüdud. lukku.

    õhtul 8 ajal läheb vbl minema. enne edasi ei saa arutada kuni on kohal käinud inimene kellega kohtumise kokku leppisin. asub haapsalus.
  13. eesnahkhiir

    müüdud. lukku.

    loe postituse teise rea esimest sõna
  14. eesnahkhiir

    Lobamokkade rubriik

    kuidas sa tead,et ma hetkel kodus olen?
  15. eesnahkhiir

    müüdud. lukku.

    ostke ruttu ära,saate auto sünnipäeva tähistada. sedaan,valge,roostetäppidega. kere pole suurem asi aga jooksu osa on täiesti ok. v.a. käsipidur. ülevaatus lõppes juulis. oli nn. igapäevakasutuses ja oleks edasi kuid jäi pisikeseks. asi sisaldab toimivat ABSi,kesklukku mis avaneb ainult puldist aga ei sulgu sellest, OBC2, laes tsekkimise tuled, el.katuseluuk,2x el aknad,2x sadulaküte,mõned eritellimusel tehtud väiksed mõlgid ja midagi on kindlasti veel. saabuva kooli alguse puhul teen jumbudele hinna 900.- ja see kehtib TÄNA. homme on hind 1000.- ja neile kes tingida tahavad on hinnaks 1100.- kõik nutt ja hala teemasse või privasse. olge tublid! :twisted:
  16. mario just ütles: hoia jooke kinni,ma löön lahti.
  17. äratage mind üles kui õige aeg hakkab kätte jõudma.
  18. võta spinning ka. ma leidsin haugiaugu seal lähedal. mari krt ise ei räägi ka neist asjadest...
  19. ma vist ikka ka. tellige mulle normaalne ilm.
  20. sa ära aja soga. kui te kasvõi natukenegi oma teekonda muudate siis mõni eksib kindlasti ära. rohkem kui üks. samas eks see ole põnev küll
  21. ei,kõige põnevam on üksteise sabas sõita alati sama rada pidi.
  22. huvi pärast siis lugesin veits. kuni sinnamaani,et tulijate nimekiri sisaldab inimest kes teatab ,et ta ei tule.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus