Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eclipse

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

13
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast eclipse

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. eclipse

O: sillatala m10-le ja juhipoolne õõtshoob

Endiselt vaja.
  2. eclipse

M: Koni Sport amordid UUS HIND 63 EUR

Millal amordid ostetud? Koni ei toodagi enam amorte, mida ei saa reguleerida.
  3. eclipse

Autoremont ja hooldus kesklinnas (K1-service)

E30 foorumi liimetele rehvivahetus 300.-
  4. eclipse

Autoremont ja hooldus kesklinnas (K1-service)

sillastendi hetkel VEEL ei ole, kuid lähiajal peaks saabuma.
  5. Paldiski mnt. 25 K1-car service Kõik remont ja hooldustööd, olenevalt töö mahust foorumi liikmetele allahindlus kuni 25% Töötunni tavahind 300.- Odavad rehvitööd. Samamoodi paigaldame xenoneid ja autoaudiot ning teeme polstritöid. 53 814 024 Henry
  6. eclipse

M:sportrool

palju esimese rooli signaalinupu eest või oled nõus vahetama?
  7. eclipse

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

siiski mõtlesin seda irooniaga, et iga käiguga käivad rattad all ringi. Kuid tegelikult tuleb pidamine alles viienda käiguga ja see ei ole tõesti uhkustamist väärt. Antud hetkel ei otsigi pidamist, seega probleeme pole. Eelmisel lehel oli pilt diffrivahetusest, mis ülekanne alla läks, lahtine?
  8. eclipse

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

Mul kerib kiirendades veel viiendaga ka ringi Aga millalgi tahaks joonestada küll. 8)
  9. eclipse

BMW 325i cabrio-M-technik

vardast ei saa regullida?
  10. eclipse

BMW 325i cabrio-M-technik

niiniii, lõpuks leidsin ka otsitava aparaadi. Tegelt tahaks sinuga uuesti proovida, kuna tingimused suht ebavõrdsed too hetk olid. /me @ must 318 sõpakal. Nagu ma aru sain, sul siis sachs performance sidur? Kas see ühe kattega või labadega? Endal sama tootja race varjant teeb millegipärast pardi häält, kui kohalt minna.
  11. eclipse

318is´le õlirõhu ja tempi andurid?

selle peale tulin isegi, aga kui ma nüüd tempi anduri sinna filtri alla panen, kuhu ma siis rõhu anduri saan panna? loogiline ju, et kui kolmik panna, hakkab tööle ainult rõhu näit.
  12. eclipse

318is´le õlirõhu ja tempi andurid?

nu praeguse võin ära kaodata, aga ruumiga seal sitad lood, sinna väga ei pane ja karterisse ei raatsi küll auku teha, kuna karter tutikas.
  13. Soov siis paigaldada nii õlirõhu, kui ka õlitempi kellad, kui kohta, kuhu andureid paigaldada, pole suutnud tuvastada. Äkki keegi siit on pannud ja oskab juhendada.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus