Hüppa postitusse

Stiina Kandelin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    23
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis Stiina Kandelin postitas

  1. Hei!

     

    Sooviksin osta:

    Taga vedrusid

    Juhipoolset esimest sarniiri (väiline)

    Bensiini paaki

    Välimist vasakpoolset rooliotsa

    Esiamortidele tolmukatteid ja läbilöögi pukse :)

     

    Soovitatavalt Tallinnas ja lähiümbruses, asjaga oleks ka kiire, nii et kellel on siis pakkuge! :)

  2. Hei!

     

    Kas keegi tegeleb auto värvimise ja poleerimisega? Oleks vaja värvida auto bensiinipaagi luuk(värv olemas) ja poleerida pmst auto pool tagaust :), mis on jäänud poolikuks ja pagassi luuk tahaks ka natuke poleerimist! soovitatavalt mõistliku hinnaga ja Tallinnas või selle lähi ümbruses.

     

     

     

  3. Väikese püstaku amordid ja vedrud 30 euri.

    Mis tagaistmest ja teistest asjadest saab?

    E: võin tagumise istme kauba peale anda.

    Tekib sama küsimus, et kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks. Ja vedrud on pmst juba olemas :)

  4. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.

    Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.

    Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.

    Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.

    O:varuosi

    Oleks vaja: 

    Käsipiduri ümber olevat konsooli

    sedaani pagassi vaip

    käigukangi nupp

    pagassi BMW märk

    udutule katted, esimesed 

    aknapesupaagi kork

    katuseliistu klamber

    sedaani tagaiste

    tagumine põhjavaip

     

    Mida kiiremini seda parem! :)

    Aukoht Saku(tallinn) 56614565 :)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus