Hüppa postitusse

pocket

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Postitused, mis pocket postitas

  1. Kas keegi on selle 325 touringuga mingil moel kursis -müügis Leedus juba mõnda aega, kuulutus maas. Hinna ootus oli 4k juures. Olen siin paar kirja müüjaga vahetanud, kuid peale piltide infot ei liiga ja niisama vaatama ei viitsi 600km sõita. 

     

     

    IMG_5829.JPG

    IMG_5907.JPG

    IMG_5720(1).JPG

    IMG_5891.JPG

    IMG_5695.JPG

  2. Tuleb välja, et see valcasgarage tüüp on mul hea tuttav E30 LT klubist, ei teadnudki, et on sellise businessi püsti pannud. Ma täna suhtlesin ja võiks tema kaudu küsida EST klubi liikmetele püsivat allahindlust -ma tegelikult olen sealt just ka tellimas ja eks paistab, kui palju ta soodukat pakub.

     

    ..sain 10%, abiks seegi :)

     

    • Meeldib 1
  3. Kui su küsitud tunnihinnast materjalikulu, kommunaalid ja  palgamaksud maha arvestada, siis oled juba pikalt miinuses :) 30 eurot tunnis pead ikka sullis tasuma, sest kasumit ikka ei teki, kuid palga teeniks välja.

    Kuid soovin edu, suhtumine on sul õige, oma teenus suuna aga ostujõulisele Skandinaavia kliendile.

     

    411BNB 635 on 2016 minu toodud :) Minnesotas, US

  4. 2019-4-5 kell 11:46, iknowthatfeelbro ütles:

    Ma ei tea - kui ma võtan lähiriikide mainstream saidid lahti (ss.lv, nettiauto.fi, blocket.se vms), siis on viisakaid masinaid mõistlikke hindadega ikka suht lademetes. Ehk siis ülehinnatud e30 on ikka rohkem Eesti fenomen. Nüüd kui veel siseneda sügavamale nende riikide e30 maailma, siis võib leida ka paremaid diile.

     

    Ei taha mõeldagi kui soodsad võivad veel olla lõunariikide autod, kus vähene rooste on pigem reegel kui erand :D

    Ei saa nõustuda, viimase väitega veel eriti, nagu oleks rooste pigem vähene probleem. Võin sulle kinnitada, et lademetes ei ole neid mudeleid enam kuskil ja odavalt ammugi mitte. Itaalia ja Hispaania autod liiguvad soodsamalt, kuid sinna oma kätt vahele saada on ikka päris keeruline. On mitmeid EU kontakte, kelle käest olen küsinud, kuid ikka ja jälle saad selle sama tuttava naeratuse ning vastuse, et unista aga edasi, isegi otsin. 

  5. no kui mõni selline peaks silma jääma, enamus selles hinnaklassis R4, R6 on pigem ikka 5-6th. Seal autod tulevad ja lähevad, oksjonil on 2 päeva ja lõplik hind kujuneb viimase 1 min. jooksul.  

  6. Eestisse ei ole mõtet ju e30 tuua, 2k eest ei saa isegi sedaani, kõik enam- vähem autod on eu oksjonil alates 4th, mis ei tähenda veel korralikku auto, lisa juurde transa ja marginaalsus ning ostjate unistus roosteta ja orig. Värviga autost ning ongi tulemus käes. Üks ülevärvitud must 89a kupee 320 on leedukatel pakkuda, saksa passiga, kuid hinda küsivad vähemalt 5k ja väidavad, et viivad Saksa tagasi ning kohalikul turul ei paku üldse. Muidu Autod1.com oksjonil on iga nädal mitu ahvatlust ;)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus