Hüppa postitusse

outlow

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    19
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis outlow postitas

  1. outlow

    Lukku

    Lukku.
  2. Hetkel auto veel minu.lisan veel jutule et auto sai toodud viljandimaa metsade vahelt mingi 1,5a tagasi.oli suht lahti võetud.keretöödega oli algust tehtud,suht tüüpkohad aga ei midagi hullu.esitiivad,põll sai vahetatud ja palju muudki.kõige suurem probleem oli auto juures see et see oli surnud inimese nimel.krt oleks ma seda teadnud poleks ma seda hoovi peale veeretanud.aga nüüd ok.üksikud detailid puudu,nokitsemist vajab aga sõidab,pidurdab,sidurdab.
  3. outlow

    M:e30 316i 90a

    Lisan paar pilti veel
  4. outlow

    M:e30 316i 90a

    Tänud
  5. outlow

    M:e30 316i 90a

    Üks parem pilt ka
  6. outlow

    O:kütusepaak

    316 fl.pakkumised ps-i
  7. outlow

    O:esiistmed

    Ostan sedaanile esiistmed.tervest sisust pole huvitatud ainult esiistmed.sport ja korvistmeid võib ka julgelt pakkuda.pakkumised ps või helistage 53426229
  8. outlow

    O:esiistmed

    Pakkuge julgelt
  9. outlow

    O:esiistmed

    Igasugused pakkumised teretulnud.
  10. outlow

    O:sportrool e30-le

    Endiselt ootan pakkumisi
  11. Kui kellegil on mõni sportrool kuskile vedelema jäänud siis pakkuge julgelt.vaatan läbi kõik pakkumised
  12. outlow

    O:esitiivad fl

    Ostaks mõlemad esitiivad fl-le.ideaalis võiks suht head olla.tegemist Sedaan kerega
  13. outlow

    O:e30

    Ostaks rullika. Raha pakuks 1200euri.igasugused pakkumised teretulnd Pakkumised teha ps-i
  14. Väike mõte oli et vahetaks oma ratsu e30 vastu.leidub iluvigu aga muidu toimetab ja sõidab.kuulutuse leiab siit http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2084391&rhash=4e84 kui kellegile pakub huvi antud vahetus siis andku teada.ideaalis võiks pakkumised meilile panna,viibin siin suht vähe.einz.ka@mail.ee või siis helista 53426229
  15. outlow

    o.sõitev e30

    oleks plaan soetada e30.hea oleks sedaan või kupee.hind võiks olla kuni 800euri.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus