Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

karlk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    213
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Postitused, mis karlk postitas

  1. Paljude arusaam on siis järgmine: Mina olen oss, sest küljetan parklas. Teised on tegijad, sest teevad seda ettenähtud kohas?

    Mis mul teie arvamusest, nagu hane selga vesi.

    Tahaks teada, kus need ettenähtud kohad on Tartumaal :D  

    Ma ei saa väga aru, miks sellisest asjast uudis vaja valmis teha on. Lihtsalt üks suurem tühi parkla, kus inimesed libeda tulekuga autosid proovivad. Ei näe probleemi ja ei saa aru, kus need inimesed seal läheduses elavad.

    Seal olen näinud nii x6 proovimas kui ka g4s-i kes proovis ja hiljem vaatama jäi :D

     

  2. No nalja ka ei tasu siin rubriigis teha :) Alati ikka iga auto esindatud ühe kuu. Hea kaameraga saab igasugusest peldikust häid pilte, auto (veljed) ei pea sellepärast ilusad olema.

    Vaatan, et inimesed ei saa elementaarsetest asjadest aru , et oma pilti ju ei hääletatata ja samuti sama autot mitu korda. Tõesti siis tuleb ühe auto kalender? 60 foto hulgast 12 eri masina fotot peaks ikkka leidma.

     

    Ma saan nüüd normilt hate aga mis ikka. 

    Vabandust tõesti, et võtsin aktiivselt osa kalendripildistamisest. Ei olnud see ju keelatud. Minu pärast ei pea ühtegi minu pilti panema.

    Kes ütles, et tuleb ühe auto kalender? Kui ühest autost mitu pilti siis läheb ülesse kõige rohkem hääli saanud. Loogiline? Elementaarne võiks aga olla pildikvaliteet. Telefoniga tehtud pilte päris väljatrükkida ei kannata kui just ei ole 10x15 formaadis. Oleneb muidugi telefonist. Lisaks võiks pildid ikka olla natuke rohkem läbimõeldumad kui lihtsalt möödaminnes tehtud klõps koduõues. 

    Väljatrükk tuleb a4 formaadis? 

     

    Edu inimestele, kes viitsivad kalendriga vaeva näha!

  3. Müüa 1992 aasta BMW 318i 83kw.

     

    Ls. umbes 220000

    Manuaal 

     

    Auto on väga heas korras. 

    Auto toodud sellel aastal Saksast.  Kohapeal räägib nendest lähemalt. Autol on all Ta-Tehnix coiloverid. Kaasa saab originaal m-tech vedrustuse ja originaal kärgveljed 15" koos rehvidega. Hetkel all 17" veljed.

     

    44353425.jpg

     

    Asub Tartus

    Hind: 5300€

     

    Link auto24 kuulutusele: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1512100&rhash=282e

    Veel pilte: http://flic.kr/s/aHsjHiMcTi

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus