Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

karlk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    213
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Postitused, mis karlk postitas

  1. Müüa IS-i originaal täiesti uus ja veel pakendis esistange lisa. Värvimata ja tellitud UM-ist. 

    Asub Tartus, võimalik transport Tallinnasse. 

    Hind 140€ ehk sama, mis tellides H2-est.

    Tel. 5155204
    Illustreeriv pilt:
    SFPLImage89831.jpg
     

  2. Võiks üldse mitte samu autsid panna mis 2015 olid, kui nad just järsku mustalt värvilt kollasele üle ei läinud, milles ma kahtlen.

    Leiab kindlasti see 12 ilusat rulli juurde.


    Nii. Ehk oleks aeg natuke juba reegleid täpsustada? 


    See punkt on täitsa mõistlik, et võiks olla kõik autod erinevad kui eelmisel aastal. Samas probleemiks võib tekkida piltide vähesus / kvaliteet. 

    Eelmistel aastatel olnud reegel, et inimesi ei tohi olla pildil. Kas see aasta teha erand? Lisaks oleks tore ka see, kui kalendris märgitaks ära pildi tegija ja auto omanik :)

    • Meeldib 1
  3. Nüüd nädala sees jälle Tallinnas, seega kui kellelgi huvi siis võib ühendust võtta ja teeme pilte ;) Muidugi olen avatud ka pakkumistele mujal Eestis.

    Mõned piltidest nähtaval SIIN!

    Huvi ikka väga kesine :D Keegi ei taha autost tõesti pilte enne kui talveunne läheb? 

    Natukenegi erilisemate auto omanikelt ei taha pildistamise eest midagi ;) 

  4. Müüa BMW 316 kupee orginaal M-paketiga.

    Mootoriks m50b25 mootorist ehitatud turbokas.

    Sees korralik turvakaar
    Uued BC coilid
    Täielik kütusesüsteem (2x 044 orig., turvapaak, vahepaak, etteande pumbad 2x)
    Turbo Holset HX35w
    Pihustid Simens DEKA 850cc
    Aju Megasqruit 2 extra
    Stroker ( kõik osad uued )
    Sidur 6 labaga ketas ja SRE korv
    Sparco R100 uued istmed
    Uued 6p turvavööd 2tk Sabelt
    Nurga suurendamis vahetükid 30% ja e46 õõtsad.
    Tagumine sild vahetatud 325i silla vastu.
    Uued kettad/klotsid
    Plastikpuksid (esimesi pole jõudnud veel vahetada)
    17" veljed (valik kas style 49 või snitsu replicad)
    JNE.

    Hetkel 0.62 bar-i ja 260kw rattast.

    Auto peale coilide paigaldamist pole sõitnud.
     Vajadusel võtan kaare arvele ja teen ka ülevaatuse. Ehk siis "tänava"legaalne.

    Kahjuks ajapuuduse tõttu aga ei jõua autot piisavalt kasutada.

    Auto asub Lõuna-Eestis.

    Hind 8500€ (saab tingida asjade arvelt)
    Võib pakkuda vahetusi.

    • Meeldib 1
  5. Põhimõttelised on praegu õige hetk käes, et igaüks loeb seda 2014 teema uuesti läbi - ja teeb väikselt oma järeldused.

     

    Minu arvamused ja ettepanekud on ikka veel jõus, miks ma pean neid ka eriti muutma? Lisaks tahan mainida, et EKBK ei ole veel plaanid teinud - võibolla leiame sealt

    kaaskorraldamist või ühist keel? Või pöördume Lätlaste poolt? Läti E30 kogudus on päris korralik välja arendatud, miks mitte nendega kuskil Põhja-Lätis või Lõuna-Eestis midagi koos korraldada?

    Ma oleks vist isegi selle lätlaste idee poolt. Saaks omajagu neid e30neid kokku. Sellisel juhul tuleks ehk juba ka infot Läti e30 kogukonnale teada anda ja varakult :) Kes sellega tegeleb? 

    Ma kohana pakuks välja Pärnumaa, kuid kus täpsemalt ei oska öelda. Näiteks võtta Ikla, siis Riiast Iklani on 120km ja umbes 190km Tartust/Tallinnast. 

     

  6. Sellisel juhul oleks vist püstine kalender vist tõesti parem ja numbrid eraldi välja tuua. Siis saab ka juurde kirjutada. Näites kolmandale pildile väga midagi juurde kirjutada ei saa, sest taust tume. 

    Äkki keegi veel pakub mõne variandi välja :) 

    Mis kuupäev lukku lüüakse see piltide lisamine? Läheb juba küllaltki kiireks muidu tegemisega. 

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus