Hüppa postitusse

MargusRaska

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    448
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis MargusRaska postitas

  1. See spikker oli fl 320i. Aastat ei mäleta,aga kindlasti seal midagi teistmoodi polnud kui tavaliselt. Penapaagi paisukaga nagu ikka,mis kinnitub ülevalolevasse umargusse avasse tagant ja eest poldiga. Sama koha peale kinnitub ka logarijupi ülemine ots. Alt läheb kinni tiivakaare poolse "tissi" külge ja tanktoruga ühe ja sama kinnituse külge.Ühesõnaga kolmest kohast kinnitub see logarijupp. Ei tea,aga jäänused seal olid ja tagasi ma selle tegin.
  2. Jään hetkel vastuse võlgu,kuna kiiruga vaatasin kuskilt piltide arhiivist,et selline kronsa sinna käib. Selle otstarve küll ei meenu,aga seal mingi jäänus oli ka ennem. Tunde kokku pole löönud,aga neid ikka kulub.
  3. Ilus sünge pill,aga need inglid........
  4. MargusRaska

    Lobamokkade rubriik

    Kui on taastatud asi, siis on hind normaalne, sest enamus rullikaid vajavad taastamist,kuigi pealtnäha üpris korralik. Lihtsalt keegi ei teadvusta endale seda ja nii ongi,et mingi pooliku auto eest 2,5 tonni välja käia ei taha. Enamus pille,mida olen siin jõudumööda taastanud, ongi summa umbes samasse auku. Võta või ketassild,mille eest küsitakse juba ammu 300€. Suured püstakud liiguvad samuti 120-150€ paar. Magus kupee kere,laiemaks tehtud tiivad jne. Passis mootori vahetus sees. Mida veel tahta.
  5. Tagumine rattakoobas on ikka täielik ussipesa.Poolraamid ja vedrutaldrikud ka olematud
  6. Kurja...seal läheb transaga vähe keeruliseks/kalliks vist.
  7. Kuna korralikke uksi ,luuke väga enam saadaval ei ole,siis nüüd võib tuua ka neid minu juurde tegemisse.
  8. Oleks soov soetada kõikvõimalike keretüüpide uksi ja luuke. Võib pakkuda ka doonorkeresid. Hind,asukoht,seisukord(hea kui pildid) ? Ja kõik nad vajavad taastamist😀
  9. Salongiahi läks kogu täiega. Checkpaneel,keskluku moodul ja vaakumklapp müüdud. Veel on saadaval pedaalid ja kojameeste mootor/hoovastik ja mingi rool.Diameetriga 350mm
  10. Sellised asjad üle. Paku hind ja saad omale. Päritolu on lisatud. Kolmandal pildil. Korrasoleku kohta info puudub,kuna tuli doonorkerna minu juurde. Salongiahi-MÜÜDUD.
  11. Sellel oli ka poolraami sees veel "või" jäänuseid ja kindlasti läheb peale põhja viimistlust see ka sinna tagasi.
  12. Teen asjade käigust pilte,siis vast selgem pilt. Nii ei oskagi kohe kirjeldada.
  13. Nooh....näed sa muud varianti? See on juba käsitsi rebitud lahti
  14. To Eix. Veel pole kindel.Pole jõudnud sinnani veel süveneda. Esimesed otsad kindlasti ära.Tungikohad sisse tõstetud jne
  15. No nüüd saab lõpuks tööle hakata😁 Saab rullika grillile tõsta nii,et pooleks ei vajuks.
  16. Sipsti jälle päev läinud. Kell juba 20.30
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus