Hüppa postitusse

defekt

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    7
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis defekt postitas

  1. defekt

    K: m50b25 turbotamine

    Loengi neid just ... Seal osade peale jookseb suu lausa vett Edit : Kui sellises setupis teha ainult siis saab üsna odava rahaga hakkama Aga sellises setupis mis see c.a jõu lisa % tuleb ?
  2. defekt

    K: m50b25 turbotamine

    Neid samasid silmas pidasingi Eks võtan selle teadmiseks... Pole kunagi ennem turbokat teinud .. Tean, et raha läheb palju( mitte nüüd üüratult , kuna ei aja taga mingit mega hullu jõudu, kui 40% juurde on juba ma usun enam kui küll ) Ei teagi kust otsast alustada ...
  3. Sellised imelikud plaanid tulid ,et e30 millel m50b25 mootor teha turbokaks. Ebays jms kohtades ringi vaadates saab bolt on kiti suht mõistliku hinnaga(v.a aju ja pihustid) Aga vaadates neid väljalaske kollektoried seal tekkis küsimus kas nad sinna e30 kapoti alla mahuvad ka üldse.. Ja teine asi on nende asjade kvaliteedis ... midagi erilist vist selle raha eest ei saa ?
  4. defekt

    Armatuuri tuled surnud

    Mul selgines probleem väheke.. Tegu on kaitsmeplokis vigases kaitsme pesas mis ei anna enam ühendust ... Koos sellega jamab ka kütusepumba kaitse ... Ma siiani pole pihta saanud mis osa seal jamab... Sest kord töötab kaitset hoides ühes asendis .. kord jääb tööle ja siis ei tööta üldse ... Milline oleks arukas parandamise viis ??
  5. defekt

    Armatuuri tuled surnud

    Tervist Ei tööta üksi tuli armatuuris ja tahomeeter lõpetas koos sellega töö ... Kaitsmed kapoti all kõik korras ... Kust viga otsima peaks ?? Ette tänades Algis
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus