Hüppa postitusse

HaininaE28

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    294
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis HaininaE28 postitas

  1. Vaja siis 87 a pre face-le udutulede lülitit,hea oleks kui asuks tartus ning pakkumised ps!
  2. Lähevad müüki siis enda kolmese alt Ronal valuveljed. Vajavad korrastamist.7,5 laiad! Asuvad tartus! Vahetusvõimalus raha vastu! Hind:175.- Tel:56735280
  3. HaininaE28

    M: valuveljed 17

    Veljed myydud!!! Kui aprillis ostja j2rgi ei tule,l2hevad uuesti myyki.v6ib teema lukku panna!!!
  4. HaininaE28

    O:pre stange

    Tervist oleks h2dasti vaja siis e30 pre taga stanget m6lgivaba,yhes6naga korralikku.v6in vahetuseks pakkuda tagaistet k2etoega. Asun tartus. Tel: 56735280
  5. HaininaE28

    m: e30 kupee osadeks

    Sama seis ei tule hindasid ega pilte.
  6. Asuvad Tartus! Tagumine stange siis pärit 87 a pre face pealt ning põhjavaiba tagumine osa siis rohelist värvi.
  7. HaininaE28

    O:E30 varuosi

    Tervist! Oleks vaja siis enda rullikale mõningaid vidinaid.(kupee) Juhi aknavänta Fl tulede reguleerimis pulki(2tki) Pre korraliku tagastanget,kinnitused peavad korras olema,mõlgivaba. Juhipoolset tagumist uksepolstrit nahast musta,kõik tyyblid peaks alles olema! Asun Tartus!
  8. Minu enda isend on 87 aasta oma,kui muidugi üldse sobib ja huvi rohelise vastu.
  9. Mul on roheline vaip olemas,värvid ise mustaks Oi kurat,sry mul kupee oma:D ei lugenud hoolikalt.
  10. Oleks vaja siis korralikku(mõlgivaba ning kinnitused peaks ikka korras olema) tagastanget,liistud peaks küljes olema!
  11. Läheb müügiks siis käetoega tagumine iste,rohelist värvi.Vajab puhastamist! Asub Tartus,Tel:56735280
  12. HaininaE28

    M: valuveljed 17

    Võib vahetada nt m-tech 1 rooli vastu/smoke esitulede(luup),tagatulede vastu.
  13. HaininaE28

    M: valuveljed 17

    võib vahetada laia randiga velgede vastu,minu poolne komp.
  14. HaininaE28

    M: valuveljed 17

    225.- Teemat on lubatud uuendada 1 kord nädala jooksul alates viimasest postitusest!
  15. Lähevad siis müügiks enda e30 alt valuveljed koos rehvidega,auguvahe 4¤100 ning ET 35 esimestel velgedel siis peal korralikud rehvid,tagumised natuke rohkem kulunud.Ühel tagumisel rehvil munakas. Asuvad Tartus Hind: 250.- Tel:56735280
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus