Hüppa postitusse

SebaS

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    17
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis SebaS postitas

  1. SebaS

    Touringu liistud

    Tere Olen kahe liistu otsingul oma touring rullikale Tarvis oleks juhipoolset katuse äärset pikka liistu mis jookseb peegli juurest kuni c piilarini(või isegi natuke kaugemale Teiseks oleks vaja kundepoolset lühikest liistu mis on selle kõige pikema liistu tagumine jupp. ei ole tarvis tervet kombot koos selle laia liistuga vaid ainult seda peenikest liistu sinna Soovitavalt musta värvi. Isiklikult ei ole näinud et touringule kroom trimi oleks Kõike paremat rullnokad!
  2. sooviks siis leida korralikku juhiust touringu või sedaan kere pealt. ideaalis ka luuki touringule 😂
  3. SebaS

    Kes, kus ja keda nägi

    Olin vist mina papsi käsnaga
  4. SebaS

    M: E30 varuosad

    korralikke peegli klaase ?
  5. SebaS

    M: BMW osad.

    millelt spidokad pärit `?
  6. sedaani esimesed uksed päästetavad ?
  7. sama küsimus uuesti
  8. kunde uksest huvitatud, mis küsid ja mis värvi?
  9. Äkki kellelgi vedeleb 2 16'' x 9 CR7 velge.. 4x100 muidugi
  10. peab olema lekkevaba ja hea oleks kui tallinna läheduses
  11. Touringul kumbki pagasi luuk roostevaba ka ? ustega sama lugu
  12. kas kõrvalistuja iste alles? , oleksin huvitatud 

  13. Otsin siis touringule madaldust kas coilide või madaldusvedrude näol. oleks vaja ka juhipoolselt amortisaatorit. (Võib pakkuda ka kunde poolset) samuti kui touringule pagassi katte kinnitusi on ja korralikku sisu siis võib ka neid pakkuda, tarvis ainult seda mis pildil katkine(võib pakkuda komplektset katet, kui on korralik) Peace out!
  14. SebaS

    Kes, kus ja keda nägi

    Minap see olin @andreas
  15. SebaS

    M: 318 Touring varuosadeks

    kas pagasi kate on/oli autol küljes.? oleks ühte osa tarvis ja kas esi istmetest on korralikum pildil ?
  16. Otsin siis touring rullikale madaldust/coile.. ootan pakkumisi koos hinna ja piltidega (kui võimalik)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus