Hüppa postitusse

devil86

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    872
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    179

Kõik, mis devil86 postitas

  1. m50 mootorile turbokiti või sellega seonduvaid asju!!! LSD diffrit tumedaid esitulesid (võivad ka tavalised aga naerusuuga) tagumisi tumedaid tulesid aga mitte ise toonitud!!! prefacile m-tech1 küljelaiendeid 16 tolli laiu plekke või valuvelgi vähemalt kaks 9tolli laiad coiloverid või madaldusvedrud Asun tartus 56 37 44 37
  2. No nii teema lukku autod nüüd minu
  3. Mis surveaste mootoril?
  4. Nägin seda autot tartus ,siis kui sõpsile käisime ühte teist masinat vaatamas ja igati viisakas e30- omanik oli umbes 30a kanti veits suhtlesin ja näha ,et korralikult hoiab masinat
  5. http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=31460675 olen norras ja leidsin sellise kuulutuse hind nokkides
  6. Müüa või vahetada bmw e36 316 92a musta värvi sedaan-16 tolli azev valuveljed-uus aku-uus genekas -uus bensiinipump-uus esiklaas-toonklaasid. Kere korralik ei roosteta hetkel asun autoga norras ja tulen novembri keskpaiku tagasi tartu hinnaks 1050e vahetusel 1200 avatud pakkumistele ja juurdemaksmis võimalus!!! Eriti oodatud e30 kupeed ,et kevadeks uus auto valmis ehitada +372 56 37 44 37
  7. devil86

    M/V:BMW E30 kupee 2.5 turbo

    Parem oleks jh kui kustutada ,et keegi asjatult ei peaks minema vaatama seda autot mis öö ja päev reaalsuse ja kuulutuse suhtes!!!!
  8. devil86

    Lobamokkade rubriik

    Krt kes mu rahakotti ülesse otsiks eile rsk klubis pandi pätsu
  9. devil86

    M:E30 kupee 3,5 m30b35 juppideks

    Mix m3 diffrit enam pole?
  10. devil86

    Lobamokkade rubriik

    Krt peab kh mõned õlled võtma kallaku peal jäi autol tagurpidi käik sisse ja enam välja ei saa-jälle tööd
  11. no vähemalt 0.5cm alla poole vaja 1cm oleks ideaalne ,et tuleks padjakõrgus 3,5
  12. hmm nu jh ladu 24 kirjas mootoripadjana .... aga jh minul 4,5cm kõrged ümmargused padjad ja läxin poest ostma ,et madalamat aga m20 omad veel kõrgemad
  13. Tervist kas keegi oskaks öelda mis on sellise mootoripadja kõrgus?
  14. devil86

    kardaan ei sobi kasti otsa

    Kui see kardaan sama mis oli kui mina müüsin peab sobima vb sul vale leevendi -aasta enam tagasi oli õige seal-mõõda asjad ära siis saab enam selgust
  15. devil86

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Kui see sama mis pärnus siis jah ........kas tiivad laiemaks tehtud?(sorry pole müügi teemasse aga võta kui up)
  16. devil86

    Lobamokkade rubriik

    No nii täna sain siis juba teist korda isaks 11.46 sündis poeg ja vast ka siis uus e30 fanat
  17. devil86

    K: 324 td rihma vahetus

    Augud või märgid peal mille järgi paika panna kui ei eksi 3 tk
  18. Ma nägin siis järelikult sinu masinat foorial vastas
  19. devil86

    Lobamokkade rubriik

    Kes pärnus laupäeva õhtu poole mulle halli e30 vastu tuli foori all -tallinna maante otsal silla juures ?
  20. devil86

    Lobamokkade rubriik

    Omaniku nimi priit...
  21. devil86

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi siit foorumist veel laupäeval pärnu kiirendusele? Vaatasin üks 335 oli veel kirjas peale minu
  22. müüa siis küljelaiendid asuvad tartus 30e 56 37 44 37 ühel väike kahjustus pildil näha kust värv maas
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus