Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tere, Kuidas tervis on... Kas keegi teab kedagi kellel vedeleks randaaliketas jalus, ja on nõus selle minu kätte andma. Mul on kole igavus peal, keevitaks omale grilli kokku ja siis näeks tulemi ära ja siirduks keevitusega ka auto kallale lõpuks. Jossijuht PS! Enam ärge pakkuge käes juba:P:P:P Aitähh
  2. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Üks äss juuures. Pikka pidamist Ass
  3. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Oh, äge teised ka tegelevad seksiga. Ma polegi ainus, minu poiss ütles mulle sünnipäevaks juba Bemm. Ei tea aint kas ta tahab omale juba või kiitis mu oma mis mätta otsas seisab... Edu ja jõudu poegimisel. läkslappama
  4. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Genfi konvensioon ja sellele vilistamine või mitte, Eesti ju euroopa õigusruumis juba ammu aga siiamaani vilistati suhteliselt ilusti sinna Genfi poole. Uue LS see asi muutub ja mentidel pole seadusliku alust trahvi tegemiseks, küll aga saavad nad kuni jõustumiseni pläga pläga Riigi Teatajas mehepoegadele vastu haku eest trahve krijutada nii mis kulub. Tra pool elu läbi 30 kukkus, :? keksmine eesti mehe oma on 62 vst. oh perv
  5. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tre, Imageshack.com vms lasi ka pilti üless apploodides kohe foorumi suurusega pilti laadida ja siis laadis kohe nii pildi üless, et laetud pilt ongi kohe foorumi postituse suurusega üles laaditud. Linnuke peab olema õges kastis aint. Sellel autol on valged kõlarid kaugtulede asemel. Ja kojamehed on ka üleval, ülikiirelt on keeratud lukust võti välja Ja üli madalale on mehed klepsu kleepinud. Samad mehed vist kes e30 org klepse teevad, ikka üli madalale on sihitud. uviline
  6. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Einar sa ei ole kaltsujoodik. Viina juuakse Selveri parklas, pudel peab olema antika all püsti nii, et kui ment eemalt vaatab siis ta vaatab et antikal on hoopis kolm jalga ja ei tule tüütama. Sest ment teab ka kolme jalaga alumiinieum antikaga autosid. Vot
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kuna jõusaalis saadud õlavigastus ei lasknud muud eriti teha kui Juurt ja Kivirähku kuulata raadiokastist ja eurovisiooni peale vaadata telkust siis võtsin niikaua viina kuni Eesti viimane oli, kui need vaking Leedukad meile punktid andsid ja me viimase koha kaotasime ei läinud enam mitte üks pits alla. Mina olen pettunud, et me viimaseks ei jäänud. olesja
  8. Metalheart

    Head muusikat autosse :)

    Kukerpillid ja Traktoristi laul Las mürtsub traaaaktor... Parampara Pohui Partei
  9. Eila oli hind alles 56 vms Tra, miks nii palju eestis saab kupee juba 1600-1700€ eest ju A
  10. Ka meie rindadel on asi muutusteta. Pole mitte üks pee ss tuld. Sama laks tallinnas vist garaaze pole, kus saaks olla võtmepoiss. Are
  11. Tere, Sarnane soov oleks ka mul. Üürin garaa¾i, võiks olla ka u.50 ruutu pinda ja kõrgus peaks olema sellel ruumil nii palju, et saaks sisse lisada sinna kaks tõstukit ka. Pisike laoruumivõimalus on + Piirkond sama mis esimese postitaja oma. Pakkumised teha +372 5690 2772 , pm või trykkdesign@gmail.com parimat, Are
  12. Turbiin TV Pigem paneks ka tühjad õllepudelid sinna kasti mis on loodud selleks et uutesse õlledesse investment teha kui sinna kasti mis ära viiakse ja naisele sele eest rula ostetakse. Ootan TV avapaukku, kas saatejuht on olemas, tee nagu mootorite tv, selgitus on juures alati miks nii ja nii edasi aga künes mitte kirjas. Kirjutada ja teoritiseerida oskavad kõik, eriti open track foorumis... jalkaunt
  13. 3test- 6 õiget ülejäänud varem lahendatud juba ja vastused teada :oops: terv, a
  14. Ma vaatan ka,et plekkvelg ees :x Miks mitte midagi kergemat kui see 141kw? Siin ja mujal ju neid M10 ja Is sellisteks ehitatud, et oi oi oi Väike väle ja suur föön naise käest ja saia järgi... trv, A
  15. http://erx.rullnox.ee/stuff/stuff.html Seal allpool pilt täiesti olemas valgest 325i :roll: Kuuldavasti olla kael päris kange old... Seega ... terv A
  16. jeff01 kribis: Just sinna ma sihingi, et puur ei ole mitte selleks, et ennast tänaval lolliks lahmida ja jõud üle mõistuse keerata vaid ikka selleks, et kui tuleb räme eksimus rajal siis aitaks seal.Kokkusattumused on kõikide per*****ekeeramiste emad ja miks mitte riske vähendada EAL-i ettekirjutused tunduvad minule kui tavainimesele natukene liiga jäigad ja kohati jäävad arusaamatuks. Okei puur puuriks, mina küsisin ju viimati hoopis turvakaare kohta? Kas on mingi variant? [size=7]E34s küljelaubaga ellu jäänud ja marki ei vaheta :? [/size] terv A
  17. Tere, Kui mina tilganäppija näiteks sõidan igapäevaselt kahepedaalilise jalgrattaga (E34) ja sureks saades tahaks võtta osa rajaüritustest siis on ju selge, et ma sõita kohe pädevalt seal ei oska. Ja üle 70km/h kiiruse juures, kui ratas ilusti pehmesse pinnasesse haakub siis läheb päris kergelt üle... Elu armas aga rada tahaks... Milleks peab asju kohe nii nägema, et tahaks ilgelt 200km/h mööda linna panna... Side lõpp teemasse tagasi, A
  18. Tere, Ühe lugeja autoteemas on läinud paugutamiseks puuri teemal. Puur on keelatud "suur punkt" Aga on kuulda olnud "Balti Jaama" pinkide kõrval seistes, et on ka olemas nn ülemineku kaar , on keegi sellist metsalist näinud ja oskab võibolla teda kirjeldada, siis peale seda võiks astuda laiva kohe inertsfüüsikud ja luged meile kõigile loengu, erinevatest G puktidest sellelekaarele ning võtta oma loengu kokku asja kasu/tuse kohta terv Nisa
  19. Tere, Mootor on sellel pildil kuudis Nüüd läheb totalisaator käima, kes pakub täppi millega tegu 8) Mina pakun M50B25, kuigi paistab reas neljane Ära väga kauaks skeletti välja jäta, saad muidu otsast alata varsti. terv A
  20. Tere, Kallis moderaatorihärra ma annan sulle vabad käed ja palun sul maha lüüa kogu minu selle teema sõnavõtud: see kräpp on ju OT kõik Jätta võib ainult järgmise rea juhul kui seda pikalt siin kuskil juba kajastatud pole: Uurisin mis ma uurisin aga mis liiki puurid need tänavalegaalsed on??? Ei leid ma tavalise puuri ega ka ühegi nn.bolt on puuri kohta infot mis lubaks. Kui on selline toekama varustusega auto millega just kärupeal ringile ei minda siis kas seal võib olla mingigi keretugevdus? Puuri kohta olen kuulnud öeldavat, et teiste ohutuse mõttes ei tohi puuri tänavaautos olla :shock: Mis moodi see teistele ohtlik on? Litaka paned siis auto deformeerub ju eest ja tagant ikka samamoodi... On keegi uurinud seda asja? terv A
  21. Tere, Otsiti l2bi auto sellel p6hjusel, et lubadel olev pilt (v2lja antud 2000a) Ei olnud v2idetavalt sarnane minuga. Kuna lubadel on mind illustreeriv pilt tehtud ligi 9a tagasi, siis oli mul pea kiilakas ja n2gu k6hnem, nyyd on magus elu mu p6sed punni ajanud ja pats on ka p2he kasvanud mytsi alla. Siis hoidis kallis politseikooli opelkadett neid lube enda k2es ja k2skis mul oma isikukoodi peast 6elda... Vastuseks sai muidugi selle, et ma ei tea peast oma isikukoodi. Sellepeale s6imati ja 6eldi et ma pean peast teadma oma koodi. Ma olen raudkindel, et mitte yks seadus seda nii ei k2si teha. S6imas mind lolliks, ka seda ei teadnud ma keelatud olevat ja selle asja tagaj2rgi oligi rivist v2lja ja laiali. Asi p22dis sellega, et sain trahvi t6kiskingade puudumise eest ja ohukolmnurga homologeeringu aegumise p2rast Kiitsin veel takka teda, et ARK on mulle sellise dokumendi v2ljastanud ja see t2iesti kehtib ja nende arust sobin nende paberitega veel paariks aastaks rooli. Toll tohib kindlalt l2bi otsida, see ju nende t66 ongi peamiselt ja on seda ka teinud, Soome tollis otsis mees mu koti l2bi ja peale protseduuri saabus kena n2itsik ja pani mu asjad kotti tagasi, kott j2i pooltyhjaks Poissmeeste v2rk :oops: Kusjuures andsid veel ankeedi, et t2itke 2ra ja n6udke viivitatud aja ja tekitatud kahju eest raha, nimelt purunes otsimise k2igus vana ja rabe spordikoti p6hjatugevdus :roll: Aga meil siin murumaal :oops: Kiskus oma v2ikeste n2pukestega autol pagassi tyhjaks ja mittemidagi leidmata, v6ttis uue toru ja siirdus keset teed j2lle, isekeksis karjudes : Bruno tule tee paber, noorh2rral pole t6kiskingi ja tal on moskvitsi ohukolmnurk BMW/s :shock: Vana siis tuli ja tegi 300 krooni 8) Ise veel pomises, et ku"""i kadetid ... Alust nagu polnud ju... Maja l2biotsimiseks peab igaljuhul olema order, see on selge aga kas ikka nii??? terv A
  22. Tere, Tegelikult on asi ju hoopis nii,et kogu see reglementatsioon on kirjas Majandus ja Mis Iganes Ministri m22ruses, s6idukile esitatavate n6uete all... Kui kirjas on et selline peab olema ja selline on siis see mis on, on vale... Eesti ment on tolerantne ja kyll see hobuvankrite ajastuses elav ARK kassa ka ykskord suuri arvuteid ja futuristliku kultuuri n2eb. Siis panete selle ka auto dokumentidesse kirja kui suur teie naise korv on (ma ei r22gi istmest) Mehed kes te veel ehitate- tehke kiirelt, varsti muutub uue piduriprojekti tegemine sama kulukaks ja keeruliseks nagu majaprojekt... pluss veel pidurid ise ka 8) Selle kohta kas lugupeetud kordnik maanteel tohib mul auto pahempidi keerata selle kohta tahaks isegi vastust. Saan aru kui salongis tahavaatepeegel on talgi taolise pulbriga kaetud, kui pesapallikurikas on Aprillis pagasiruumis jne aga ... Mul otsis imeline ametnik auto l2bi rutiinse puhumisv6istluse ajal :roll: Ei old aprill ei old mul ka spordi vahendeid autos ega kettaheitmise talki... Lihtsalt auto rivist v2lja, dokumendid ja siis hakkas pihta, pagasiruumi sisu lendas k6ik pyynele maha, matt ja vaip sinna j2rgi. Ja siis sain ise tagasi toppida k6ik :shock: On neil tegelikult selleks 6igus, 6elge keegi??? Ja siis kui on ammendav vastus v6ib mu postituse siit tyhja tyhimikkkku saata terv A
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus