Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Postitused, mis P2hkel postitas

  1. Ma ei usu et talvel seda mõtet korraldada oleks set paljudel ju ainult suve masinad ja talvel on külm kah

    Kruiisi värk jääks kohe kindalsti talvel ära aga juunis tuleb kindlasti järgmine suurem üritus ja seda hakkan vast aprlilli lõpus juba vaikselt korraldama.

    Või noh kui talvel teha siis võiks migni siukse maja/talu välja rentida ja seal mingi üritus korraldada kus siis oleks söögi joogi laud , vb migni esineja kohal kus saaaks tantsu kah visata jne.

    Eks seda asja annaks uurida veits.

  2. Hea oli ka vaadata kui seisime seal luluväljaku juures pikkas rivis ja paljud möödujad võtsid kiirust maha ja uudistasid 8)

    Minu arust oli kõige huvitavam hetk see kui te keerasite pärnaka pealt järevana peale siis migni ca 45 rulli lähevad möpöda ja seal vahepeal teine samapalju autosid kes istusid teil järel kuna nii aeglaselt läksite. :D

    Ise pildistasin seal sams kõrval. :wink:

  3. Nii minu poolt suured vabandused selle pudeliga pildi pärast võtsin paar sõpra kaasa kellel endal ka e30 või need olnud. Ka neile meeldis üritus väga aga hakkasid viina jooma siis läks asi tõesti ülekäte ja kohati oli ebaviisakat käitumist ka minu autost. Kui keegi nii vihane pole, et mulle edaspidi need üritused ära keelab siis garanteerin, et see jäi esimeseks ja viimaseks korraks.

    Vabandan väga omalgi tuju halb sellepärast

    Noh eks anname adneks aga järgmine kord paluks jah ümber valada pläskusse kui tõesti muudmoodi ei saa või siis autos juua nii et teised ei näeks. Aga kõige parem olkes ültse mitte juua. :wink:

  4. Minu poolt kah siis pildid:

    PA102915.jpg

    PA102928.jpg

    PA102951.jpg

    Üks naljaksa pilt mille kphta tekkis kohe komentaar kah pähe, igtahes Riho e39 kes oli hüsteerias ja nuttis et oli sattunud valesse kohta: :D

    PA102953.jpg

    Järgmine kord paluks sellised pudelid autosse jätta ja kui juua tahate siis jooge kah autos:

    PA103063.jpg

    PA103078.jpg

    http://s283.photobucket.com/albums/kk301/P2hkel/?start=0 Ülejäänud pildid siis, sry ei ole veel kõige asjalikum selles pildistamises Osad udused ja osad hämarad. Eks ajajooksul läheb see paremaks.

    PS! Kes tahab õiges suruses pilti siis saatke PM ja millist pilti tahate.

    Edit: Viimase uploadiga läks järjekord sutsuke sassi, loodan, et te ei pahanda.

  5. Lõplik marsuut siis:

    Laagris Saurixi esine parkla (14:30 hakkame liikuma) --- Pärnu mnt. --- Järvevana tee --- Ülemiste parkla (!5:15 hakkame liikuma) --- Tartu mnt --- pronksi tn --- narva mnt. --- pirita tee --- monumendi juures paus --- pirita tee --- merivälja tee --- randvere tee ---rohuneeme tee. Viimsist tagasi läheb > mööda Pirita teed --- Russalka juures võiks uuesti koguneda ja ritta võtta (e. väike peatus) --- Narva mnt --- Viru hotelli ring --- Pärnu mnt --- Kaarli pst --- Luise tn --- Raudtee alt läbi ja esimene pööre kohe vasakule on Kristiine keskus (Statoili taga parkla 4ndal korrusel siis autod ritta ma arvan.)

    PS! Juhul kui vihma ei saja ja väga külm ei ole siis võibolla teeme lõpp peatuseks Laulu väljaku esise parkla.

  6. Nuh ma arvan et viimsis seal mere ääres on päris jahe ja mustika värk oleneb sellest kas nad lubavad meid meili saatsin eelmine reede, siia maani pole vastust tulnud. aga eks näis kuida ilmaga lood on siis võiks äkki kuskil kesklinnas hoopis selle lõpliku jutuuajamise teha või äkki näiteks laulu väljaku ees vms aga eks seda annab möelda veel ja lõpp punkti vast otsustab siis laup ülemistes.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus