Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Postitused, mis P2hkel postitas

  1. Ärge tehke sama viga mis VW-klubi, et kogunetakse iga nädal. :D See viib jahh selleni et asi on nii tihti ja muutub nii igavaks ja alati on ainult samad näod kohal, pluss selle ajaga pole kellelgi mingit olulist progressi kaa, ja kõik mõtlevad iga kord, et ahh täna ei viitsi minna, järgmine nädal on kaa ju lähen siis. :D

    Kuus korra või nii on palju parem, siis viitsivad ikka enamus ennast kohale ajada. :D

    Ken

    Ega meil üldjuhul ongi kõik samad näod ja nuh igav pole veel kordagi hakanud. :wink:

  2. MA ise mõtsin et võiks korraldada 4 suurt üritust aastas:

    1. Talvel siuke paari päevane kogunemide kus saab siis pidu panna, eesti muusika järgi tantsu lüüa saunas käia ja pärast lumehange hüpata.

    2. Kevadel suve algul kui hobiautod välja tulevad Väike kruiis ja jutuajamine.

    3. Suve keskel minig telkimine/kämping/maja ja siuke mitme päevane üritus, koos grilli ja mõige kuuga (Koht võiks kuskil mere ääres olla).

    4. Ja siis sügise alguse poole Kruiis ja jutu ajamine jällegi siis kuskil.

    See oleks minu nägemus järgmiseks aastaks. :wink:

  3. Talvepäevade teema võiks olla küll...oleks kindel tulija...ning siis saaks ka inimesed rohkem omavahel tuttavaks...selleks peaks uurima mõne maja vms..kus ka ööbida saaks...peaks kokku arvutama maja rendihinna ning kambapeale saaks selle raha ikka kokku ma arvan:) Oleksin ka nõus millegagi aitama korralduse poolepealt kui vaja.

    Juba teema tehtud.

    Ja kui võimalik siis lisa mind msni saaks mingi korraltajate teami kokku. ja saaks oma vahel asjadest rääkida.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus