Hüppa postitusse

Magnus

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    676
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis Magnus postitas

  1. Ühesõnaga neid saaks, aga ilmselt mitte esmaspäevaks ega teisipäevaks ja kuna mul enda omad nüüd olemas siis polegi erilist vahet, tellige ära
  2. Unustasin pilti teha, tahtsin tööpäeva lõpus kaasa võtta, aga läks meelest, põhimõttelist hetkel ta lihtsalt keevitas need küljed plaadi külge, aga see ilmselt pole just kõige parem ja nüüd hommseks saan vastuse, et millal ta saaks freesiga kõigile teha
  3. See näidis jõudis täna mu tööjuurde, aga kuna ma ise ei käinud siis homme kohe peale kooli kui lähen teen pildi ja laen siia.
  4. Oleks siis soovi soetada klaasplastist esitiibu faceliftile ning ette camber plaate mõistliku hinnaga. Tel 56750962
  5. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ega kui sa korra oled juba seda puuri keevitanud ja üle värvinud siis vaevalt, et järgmiseks aastaks see keevitatud on Ei muidu meeldis endalegi
  6. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Vaatasime ise ka seda Kahjuks pean natuke rikkuma su tuju kuna puur, mis sinna oli tehtud oli pooleldi keevitatud ja pooleldi mitte, nt kõik mis jäi polsti poole oli tegematta ning lisa kõrvad ühelt poolt tehtud, teiseltpoolt mitte ning kõige pullim on see, et see läbis tehnilise kontorlli see nädalavahetus, aga ilmsel pealemaksuga kuna reaalselt pole võimalik nii läbi saada. Kui meil oli puuriga tehniline kotiti seal soomes ikka räigelt, et oleks 8,5 sekundi oma.
  7. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Meil on selle jaoks mingi pomps ikka võetud
  8. Ta ütleski, et ta saab teha 8 mm paksu selle serva ja see plaat 4, ma ei saanudki hetkel aru, et kuidas ta näidise teeb kuna hetkel frees katki. Muidu tuleks jh kõik ülejäänud freesiga.
  9. Ma tegin ka väikse päringu ning tk hind oleks 2.5 euri ning esmaspäevaks lõikab välja näidise ka.
  10. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Keegi sai rulliga kuskile reklaami või saatesse? :D
  11. Müüa äsja liivapritsist tulnud 14 tolli ja 6 laiad kärjed, firma täpsustan homme. Hind 70.- vahetus võimalus samuti mõne e30 jupi vastu Tel 56750962
  12. Müüa westgate ja ise tehtud väljalaskega bmw m20 jaoks. Väljalase ilmselt vajaks ehk natuke üle keevitamist, samas kindla ostja puhul võin ise ka üle keevitada ning wg on audi oma. Hinnaks paneks esialgu wg 30.- ja kollektor 25.- Tel nr 56750962 ja asukoht asjadel on harjumaa kose.
  13. http://www.auto24.ee/used/1468821 uuesti müügis ehk nüüd kellegil võimalus seda ära osta
  14. Head trippi teile kõigile, ise järjekordselt ei jõua Tulin alles töölt ja hommikul kohe haapsallu.
  15. Just tahtsin ka siia lisada, aga muidu siin ka sellest teema minuteada.
  16. Magnus

    M: 318i sedaan 1984 220.-

    Ilmselt ainuke asi, mis seal ehk vähegi väärtuslik on orig tööriistad. (kui need on ikka orig, pole nendega kokkupuutnud).
  17. http://www.auto24.ee/used/1400098
  18. See tiirutas täna ülemiste parklas ka.
  19. Kasutaja IndrekE30 oma oli.
  20. Magnus

    Tahaks kereplekke.

    Parempoolne tiivakaar võibolla olemas, aga kas sedaan või kupee?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus