Hüppa postitusse

Magnus

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    676
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis Magnus postitas

  1. Otsin inimest, kes elaks põlvas kuna oleks vaja veidi abi. Ehk keegi omab sellise auto kohta infot? Sai müüdud isa kunagine e30 maha. See peaks siiani seal kellegil hoovis vedelema kuna peale meie tehtud ülevaatust pole ka ilmselt rohkem tehtud. Sellel hetkel oli ostjaks mingi nooruk, ehk oli 18, 2005 aastal. Peale seda ka hiljem helistati politseist, et auto seisab põlvas kuskil teeääres uksed lahti ja võtmed ees, aga kuna polnud meie enam siis polnud ka huvi, aga nüüd kus ma ise olen vanem siis oleks huvi auto vastu, mis seisus see on jne. Korra proovisin ka kontakteeruda kohtutäituriga, et saada mingitki infot, aga vastuseks sain, et nemad ei sa midagi avaldada. 2005 aastal sai müüdud rullikas, 316i Põlvasse, tootja aasta oli 1987 ja facelift kerel, kupee ning värvus hall metallik. Lisaks veel oli tagumised külgmised ja tagumine toon klaasiga ja all olid 14 tolli bbs kärjed. Netis näitab ka, et: 216AMS Mark: BMW Mudel: 316I Esmane registreerimine: 1987 Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 08.2006). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus. Piirangu liik Piirangu seadja Piirangu seadmise kuupäev Käsutamis keeld JANE RUMJANTSEVA, TARTU KOHTUTÄITUR(29.09.2008 NR 189/2008/463) 06.10.2008 Käsutamis keeld AIVE KOLSAR, PÕLVA KOHTUTÄITUR 19.07.2012 Oleksin väga tänulik igasuguse info eest. Ette tänades Magnus. Aa ja enne mu isa ostu oli see tartus, 2000 aastal ostime Selle hetkel ostime vist 25 000 kr ja 2005 müüsime 10 000 kr. Aga oli täiesti korras ja ilma roosteta.
  2. Ühesõnaga lisa kuidagi jäi kõrva selline nimetus
  3. Matu665 otsis is lisa preface kerele päris pikalt kuni lõpuks sai ja rohkem pole seda keegi müünud ka vähemalt pooleaasta jooksul , ma jälgin pea igapäev siin ikka turgu.
  4. See võibolla polegi kõige praem pakkumine, oleneb kas annab tingida, aga sellel is lisa, mida polegi siin foorumi liikmetel peale matu näinud http://www.nettiauto.com/bmw/316/5259164
  5. ehk kedagi huvitab, http://www.okidoki.ee/item/1100101/
  6. 1. P2hkel 1# 2. bergo 3# 3. matuuu 3# 4. matu665 1# 5. Aigar 1# 6. MarkoS 2# 7. ///Mario 1# 8. GTA 1# 9. süütusakslane 1# 10. karlerik 1# 11. rreims 2# 12. m20b20 1#
  7. Müüa siis Melber valjeveljed, mis vajaksid ehk seest värimist ja ühel ka natuke velje äär ära lihvitud, aga ei sega. Üks käis just see suvi sirgendamises. Müügis ilma rehvideta! 7 laiad, et 12, keskkava 57 ja 15 tolli. 4x100 Hind 150 euri. Asuvad Tallinnas, tel 56750962
  8. Magnus

    Annan ára: antud

    See prele ei lähe?
  9. Pistik tuleb juhipoole tulede juurde, et mille jaoks see olla võiks?
  10. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ehk need jalge juures olevad korgid läbi roostetanud? Mul vähemalt olid ja sealt tuli vett sisse.
  11. Vaidkus vaidluseks , aga jutt oli minu arust samuti õige ja miks ei võiks siin vaielda? See ei tohiks ju keelatud olla, teistel hea lugeda ja saada teadmisi juurde teiste kogemustest
  12. Magnus

    otsin musta bmwd e30 318 is

    Sisestatud registreerimismärki ei leitud. Ehk siis see on mahakantud, muidu näitaks millal oli viimane ülevaatus. Ja kehtivat kindlustust ka pole.
  13. Hind kuidagi väga odav, kui piltide järgi vaadata autot
  14. http://www.auto24.ee/used/1087262
  15. Magnus

    MÜÜDUD/LUKKU

    Pilte võiks ka lisada ja hinna
  16. Eile erxx rääkis , et võimalik siis mõtlesingi , et võiks teha teema. Siis teaks mda vaja oleks , aga hetkel midagi muutma ei hakka
  17. Ise ma ei jaga väga mootoritest , aga tekkis küsimus , et kui mul on karpaga mootor siis kuidas saaks teha sellest pritsega ja mida oleks mul vaja? Mootor hetkel m10b18 , 1.8 66kw Ette tänades Magnus
  18. Kirjutasin ka sinna , et mis jama on See on see sama kuulutus kuhu ma algselt helistasin: http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.php?p=1178913&sid=6dd2be2f86c6a99acff06f0a90a22522 Seoses tootja poolse viitusega, on tooted saadaval alles septembrikuus. Vabandame.
  19. Laadisin küll selle pisipildina , aga see jäi graafikalt ikka suht jama. Panin selle nüüd siia läbi uploadi uuesti.
  20. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Keegi siit foorumist oli täna õhtul jüris punase e30 universaaliga ja azevid olid all? Igatahes päris ilus oli
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus