Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

daqqer

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    73
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis daqqer postitas

  1. Kas kellegil on kogemusi Jamex'i coilidega? Need peaks kätte tulema ca 7000 krooni eest.

    coilovers.jpg

    edit:

    Make: BMW

    Model: 3 Series Saloon 6 Cylinder 320i / 323i / 325i / 325e / 324D / 324Td

    Year: 11/1982 > 05/1993

    Type: E30

    Part: 150209

    MODELS WITH 51MM STRUT ONLY

    Offering an adjustable drop of between:

    40mm - 80mm Front

    40mm - 65mm Rear

    Comprises of:

    1x Pair front height adjuster platforms & Springs

    1x Pair front fixed rate shock absorbers

    1x Pair rear height adjuster platforms & Springs

    1x Pair rear fixed rate shock absorbers

    Kuskohast tellid 7k-ga seda ?

    Ken

  2. Ärge tehke sama viga mis VW-klubi, et kogunetakse iga nädal. :D See viib jahh selleni et asi on nii tihti ja muutub nii igavaks ja alati on ainult samad näod kohal, pluss selle ajaga pole kellelgi mingit olulist progressi kaa, ja kõik mõtlevad iga kord, et ahh täna ei viitsi minna, järgmine nädal on kaa ju lähen siis. :D

    Kuus korra või nii on palju parem, siis viitsivad ikka enamus ennast kohale ajada. :D

    Ken

  3. Aga aega juu veel on täna kui oma rullikaga tulla ei saa siis tule kas või mingi muu masinaga.

    Heheee.

    Ma olen ikka hea tüüp. Vaatasin öösel unise peaga enne magama minekut et krt 10nendal oli ju see kogunemine, ise vaatan kella kõrval kuupäeva arvutis ''10'' - nojahh magasin siis maha mis teha. Täitsa juhuslikult sattusin tüdrukuga päeval Ülemistesse autot parkima ja rääkisin ühe tuttavaga kui vaatasin et oooohohhh mingi kari E30neid voolab kohale, tegin siis tiiru (hõbedase A4jaga) ümber pemmide, ja vaatasin mis masinad kohal on. Ei hakanud tilkujaks tulema, eks järgmine aasta enda autoga kaa platsis. :)

    Igati asjalik üritus tundus. Päris palju autosid ja mis veel tähtsam kenasid autosid. :D

    Ken

  4. chip-tuning ei tohiks ehitusloa alla minna..eks ole :!: :D

    Ainuke küsimus on mul et kuidas keegi üldse aru saab et sul see pandud on ? :lol:

    Kuidas on lugu istekohtade vähendamisega? (Bussil võib ju istmeid välja võtta? )

    Ei ole päris nii-nagu-bussil. Bussidel ongi teisaldatavad istmed, autodes statsionaarsed.

  5. sama küsimus 318is kohta ... ma olen väga algaja asja juures nii et palun mõistvalt suhtuda ... aga plaan on sportlikumat väljalaset panna justnimelt sportliku hääle pärast mis mulle väga meeldib aga kas siis tuleb ka algusest lõpuni teha uus või piisab lõpupüti vahetamisest või kuidas sellega on ? ette tänades :)

    hmm, nojaa, osta siis mingi 'otse-läbi' sumpa pütt taha, see annab veits madalama hääle ja natuke müra juurde. vahelt midagi ära vast küll pole mõtet võta mudu. IS on ju niigi torukolle jms juba.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus