Hüppa postitusse

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Keegi teab kust saab 1000 watt subwoofrile väiksemat kasti?
  2. Ehk olen järgmine aasta taas tagasi rullikaga rivis
  3. harcore

    O:e30 FL 3000 euri

    Nii võib taas pakkuda FL SEDAAN ja KUPEE kere sildadel. Kupeele võiks sisu sisse jääda ja uksed külge. Hind ja pilt seisukorast PS
  4. Mul oli ka juhus kui ark-is saateti bmw esinduse ja seal seletati et kui mootor on peal siis sõida aga kui hunnikuse ajad oled Ise süüd.põhi mõtteliselt sain mina nii aru. Mootoriks m50b25 141kw
  5. harcore

    Kustutada

    1000 euri ilma teiste juppiteta. Auto liigub omal jõul.
  6. harcore

    Lobamokkade rubriik

    keegi selle kere kohta oskab midagi rääkida?
  7. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Kas siin foorumis on ka teema kuidas pensakast diisel teha? Huvi pärast loeks läbi selle enne kui kuhugile tormama hakkan.
  8. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Äkki keegi teab kus see rullikas on?
  9. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Videot vaatates tehakse päris suur töö ära seal, peab olema ruumi ja raha et sellist asja teha.
  10. Siis ei tasu ju sellise hinnaga osta.
  11. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Mis hinnaga keegi kusagil toonud on e30 mis on enam vähem originaal? Kuna endale enam tuunimine ja swampimine ei istu olen originaal rullika poole juba vaadanud mis on palju ilusam kui mõni ära rikutud rullikas.
  12. Poola lehelt midagi ilusat ka
  13. Et siis kere vajab tegemist?
  14. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Äkki kellelgi on mõnda Poola auto veebi lehte või soovitab kust vastata?
  15. Nii nüüd peaks ka kontakti nägema
  16. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Head vana aasta lõppu ja paremat uut aastat! Minu rull seisab rahulikult garages ja kate all.
  17. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Häid jõule kõigile!
  18. http://www.auto24.ee/used/2710089 ja jälle müügis
  19. harcore

    O:e30 FL 3000 euri

    Ostan nüüd siis ainult sedaan kerega FL e30 ei pea küljes olema mitte midagi peale sildade,muidugi peab olema katuse luuk, lae polster võiks ka külge jääda.
  20. harcore

    O: is lisa

    Saan ka siin vast see kuu endale IS repliik lisa inimene kes pidi tooma tahab saada 50 euri.
  21. Ma pole siiani ühtegi pilti saanud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus